To już oficjalne, Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk rozstają się. Argentyńczycy swój ostatni wspólny turniej rozegrają w Maladze.

Lebron / Di Nenno, Yanguas / Stupa…

Na ten moment zawodnicy nic nie potwierdzają, ale wszystko wskazuje na to, że Martin będzie kontynuował współpracę z Juanem LeBronem, a Stupa zwróci się do Miguela Yanguasa. Logicznie rzecz biorąc, pary Navarro / Lebron i Yanguas / Garrido przeżywają zatem swoje ostatnie chwile.

Zastanawiamy się więc, z kim Javi i Paquito zagrają po P1 w Maladze. Biorąc pod uwagę jego ostatnie doświadczenia na prawej stronie, Navarro powinien pozostać na lewej stronie, a ponieważ Garrido jest jednym z najpotężniejszych zawodników turnieju, nie powinien również przesuwać się na prawą stronę. Wydaje się więc niemożliwe, aby zobaczyć tych dwóch po tej samej stronie toru.

Kto z Paquito? Kto z Garrido?

Wśród opcji, które można zaoferować obu mężczyznom, znajdujemy niejakiego Pabla Cardonę. Leworęczny, mimo że zajmuje 32. miejsce, jest bardzo atrakcyjnym zawodnikiem, szczególnie biorąc pod uwagę jego 90-metrowy wzrost, młodość i zdolność do kończenia punktów swoim niszczycielskim uderzeniem. Wreszcie porzucony przez Stupę, która wolałaby Yanguas, Pablo mógł uszczęśliwić Paquito lub Garrido. W każdym razie wygląda na to, że jego dni u boku weterana Javiego Ruiza są policzone.

Zwycięstwo Pabla Cardony i Javiera Ruiza

Jon Sanz to także zawodnik, który mógłby dobrze pasować obu Andaluzyjczykom. Leworęczny, agresywny i utalentowany, ciekawe rzeczy pokazuje z Cokim Nieto, ale to jeszcze za mało, aby zrobić kolejny krok do przodu. Czy Navarrese zaryzykuje rozbicie pary, która całkiem nieźle się sprawdza, aby odnaleźć swojego byłego partnera Javiego, czy też spróbuje przygody z byłym numerem 1 Paquito?

Alex Ruiz również mógłby uzupełnić jednego z dwóch mężczyzn, ale czy nadal może rozstać się ze swoim przyjacielem Momo Gonzalezem, którego właśnie znalazł?

Młody Edu Alonso również mógłby skorzystać na tych zmianach, ale właśnie rozpoczął nowy projekt z Alexem Chozasem. Czy może już opuścić Argentyńczyka?

Ruch Lebrona w lewo sieje niezgodę

Oczywiście w przypadku separacji między Coki i Jonem (lub Momo i Alexem) Coki lub Momo będą szukać nowego partnera, podobnie jak Javi Ruiz, jeśli Cardona zdecyduje się skupić na Navarro lub Garrido. I tutaj znowu jest dwóch graczy po lewej stronie, którzy będą szukać kolegi z drużyny po prawej stronie.

Zrozumieliście, że jeśli Lebron rzeczywiście zmieni stronę, aby zagrać z Di Nenno (w momencie pisania tych słów prawdopodobieństwo, że tak się stanie, jest bardzo, bardzo wysokie), zawodnik po lewej stronie będzie zmuszony przejść na prawy . Javi Ruiz był już tam z Pablo Lijo, ale bez prawdziwego sukcesu. Coki Nieto mógłby, ze swoim raczej defensywnym profilem, dobrze radzić sobie na prawej stronie, ale czy będzie miał wolę?

Na razie wiele pytań i mało odpowiedzi…

Jaka hierarchia po Maladze?

Logicznie rzecz biorąc, dwie pary, które obecnie dominują padel świata, Coello / Tapia i Galan / Chingotto, będą nadal najbardziej płodne po P1 w Maladze. Z tyłu jednak wszystko musi się zmienić i trudno jest to jasno ocenić, dopóki nie będziemy wiedzieć dokładnie, kto z kim zagra.

Franco Stupaczuk i Miguel Yanguas mają mecze, które wydają się całkiem zgodne i systematycznie będą poważnymi kandydatami do ostatniej czwórki. Jeśli chodzi o poziom indywidualny, Lebron i Di Nenno, którzy wystartują jako para z numerem 3, nie mają powodów do zazdrości, ale czy przeniesienie rodaka z Kadyksu od początku będzie skuteczne?

Za tym okaże się, kim będą członkowie drużyny Garrido i Navarro, ale mówimy, że pary takie jak Gonzalez / Ruiz czy Nieto / Sanz, jeśli nadal są istotne, będą mogły mieć nadzieję na skorzystanie z wielu zmian dobrze sobie radzić w grze.

Jak myślisz, które zespoły jako kolejne się rozstaną? Kto znajdzie się w pierwszej ósemce par po P8 Malagi?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !