Od rozpoczęcia sezonu w Arabii Saudyjskiej kilka duetów przeszło zmiany. Jakie są obecnie najlepsze zespoły? Jakie są spready punktowe? Skoncentruj się na 12 najlepiej ocenianych duetach na arenie międzynarodowej.

Arturo Coello (1) i Agustin Tapia (3): 23 826 punktów

Tylko dwie istoty pozaziemskie. Na torze królują autorzy, którzy świetnie rozpoczęli rok z trzema zdobytymi tytułami (Doha, Acapulco, Puerto Cabello), Coello i Tapia. Wygląda na to, że wrócą na szczyt na kolejny rok, ale wcześniej Argentyńczyk będzie musiał to zrobić odzyskuje drugie miejsce na świecie.

Arturo Coello Agustin Tapia Bruksela P2

Alejandro Galan (2) i Federico Chingotto (8): 18 731 punktów

Bez wątpienia : duet chwili to „Chingalan” ! Współpracując z „Super Ratonem”, Ale Galan nie popełnił żadnego błędu. Obaj przyjaciele mają na swoim koncie szereg sukcesów (Bruksela, Sewilla) i ugruntowują się jako główni przeciwnicy Coello/Tapia. Do tego stopnia, że ​​kradną ich światło reflektorów? Ciąg dalszy nastąpi…

Zwycięstwo Chingalan

Juan LeBron (4) i Paquito Navarro (7): 17 905 punktów

Lebron i Paquito wracają razem na tor pięć lat po swoich wyczynach na WPT. Jeśli pierwsze wyniki na razie pozostaną nieco rozczarowujące (połowa w Sewilli), Andaluzyjczycy o tym wiedzą: mają talent, aby konkurować z każdym. Teraz od nich zależy, czy pokażą to na torze.

Lebron Galan uśmiecha się, witając Sevillę P2 2024

Martin Di Nenno (5) i Franco Stupaczuk (6): 17 500 punktów

Mieszany początek „Superpibes”. Finaliści z Andaluzji, Martina i Stupy wciąż gonią o pierwszą koronację w 2024 roku. Wydaje się, że są nieco w tyle, ale uważajcie: zakopanie ich byłoby dużym błędem.

di nenno stupa 2024

Fernando Belasteguin (9) i Juan Tello (13): 8 punktów

To może być jedna z najbardziej ekscytujących par 2024 roku. Po rozczarowującym etapie z Caprą i jego paczka w Belgii, król Bela przeprowadził swój chrzest bojowy z Tello w Sewilli. Pierwsza, która zakończyła się eliminacją w ósmym miejscu, ale bądźcie cierpliwi, ich przygoda dopiero się zaczęła…

Pierwsze zwycięstwo Bela Tello P2 Sevilla 2024

Mike Yanguas (11) i Javi Garrido (12): 7 punktów

Na papierze ich stowarzyszenie zapowiadało się jak najbardziej wybuchowo. Imponujące w Katarze i Belgii, Yanguas i Garrido, dwaj pasjonaci Premier Padel, lubię łaskotać ulubione. Nawet jeśli czasami oznacza to zwiększenie ciśnienia, jak w Doha…

garrido yanguowie

Momo Gonzalez (14) i Alex Ruiz (15): 6 punktów

Gra w muzyczne krzesła pozwoliła dwóm mężczyznom, którzy byli już razem w przeszłości, rozpocząć nową historię. Do tej pory para rozegrała tylko dwa turnieje. A po rozczarowaniu w Brukseli (16.) Andaluzyjczycy nieco otrząsnęli się w Sewilli (kwarta). Czy uda im się zdobyć trochę więcej mocy podczas P2 w Asunción?

Momo Gonzalez Alex Ruiz uśmiecha się podczas P2 Brukseli 2024

Sanyo Gutierrez (10) i Maxi Sanchez (19): 6 punktów

2013, 2018, a teraz 2024. W trzecim wspólnym rozdziale obaj Argentyńczycy mają dobrze ugruntowany cel: awansować w rankingach, podobnie jak Sanchez, który awansował o dwa miejsca w dwa tygodnie. Mają także nadzieję, że uda im się zapewnić sobie bilet na pierwszy półfinał w tym sezonie.

MAxi Sanchez i Sanyo Guttierez 2024

Coki Nieto (16) i Jon Sanz (18): 6 punktów

Bardzo widoczne w Wenezueli i Belgii drużyny z Madryliny i Nawarry wychodzą jednak po słabych wynikach w Andaluzji, wycofując się z 32.es ostatecznego. W Paragwaju będą musieli odzyskać pewność siebie.

Victor Ruiz (20) i Lucas Bergamini (21): 4 punktów

Ci, którzy rozpoczęli rok z numerem 8, tak naprawdę nie potwierdzili dobrych rzeczy, które miały miejsce w 2023 r. Po trzech 16.es i dwa 32esHiszpan i Brazylijczyk będą musieli wrzucić wyższy bieg, aby ustabilizować się w pierwszej dwudziestce na świecie.

Dyskusja Victora Ruiza Bergaminiego 2023

Alex Arroyo (23) i Eduardo Alonso (29): 3 punktów

Z jednej strony fenomenalna moc, z drugiej niezwykła wizja gry. Po bardzo udanym wspólnym debiucie w zeszłym roku na WPT, dwaj młodzi Hiszpanie już potwierdzają pokładane w nich oczekiwania. Ich udany początek sezonu (trzy kwartały z rzędu w Riyadzie, Doha i Acapulco) zadziwił niejednego...

Arroyo Alonso klaszcze w rękę premier padel 2024

Francisco Gil (24) i Ramiro Moyano (27): 3 punkty

Są jednym z nielicznych duetów, które zdecydowały się kontynuować współpracę, pomimo czasami nieregularnych rezultatów. Stosunkowo usunięte od czasu ożywienia (dwa 16es w Acapulco i Brukseli z najlepszymi wynikami), dwójka akolitów liczy na to, że ich piękny związek wreszcie spróbuje ponownie zabłysnąć na scenie międzynarodowej. Czy uda im się to osiągnąć?

Ramiro Moyano xisco gil 2023

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.