Jakie są marki rakiet śnieżnych? padel najczęściej sprzedawany we Francji?

Nasz kolega z Padelonomika przeprowadziło ankietę wśród 300 graczy, aby sprawdzić, które marki rakiet najlepiej sprzedają się we Francji.

I bez prawdziwego zaskoczenia zauważamy, że kupujecie głównie paluszki produkowane przez największych graczy w branży.

Należy pamiętać, że jest to z pewnością stronnicza rzeczywistość w tym sensie, że często są to „uzależnieni”. padel i średniozaawansowanych +/zaawansowanych graczy, którzy odpowiedzą na tego typu kwestionariusze. W rezultacie masa nie ulega zmianie i może wyjaśniać pewne wyniki w sprzeczności z rzeczywistością w terenie. Hierarchia rakiet padel sprzedane, mogłoby zatem zostać całkowicie wywrócone do góry nogami.

Na górze znajdujemy Babolat, francuska marka pierwotnie specjalizująca się w tenisie, która sponsoruje jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników, przez długi czas będącego numerem 1 na świecie: Juana LeBrona.

Z tyłu znajdziemy dwie marki „100% padel" Nox et Bullpadel, którzy również polegają na gwiazdach padel, w tym oczywiście Tapia w pierwszym przypadku i Paquito Navarro w drugim.

Śledź uważnie Head et Kuikma. Austriacka marka wyrobiła sobie markę w padel i przyciąga nie tylko tenisistów. Najpierw z Belą i Sanyo, a teraz z Arturo Coello, Paulą Josemarią i Arim Sanchezem, Head zawsze wiedział, jak polegać na graczach bardzo wysokiego szczebla w celu tworzenia skutecznej komunikacji.

Ze swojej strony Kuikma, marka należąca do Decathlon, na stałe wpisała się w krajobraz padel na całym świecie dzięki palaczom o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny.

W przeciwieństwie do innych gigantów tenisa, takich jak Babolat et Head, Dunlop et Wilson według tego badania obecnie wydają się mieć niższą ocenę popularności. A jednak Wilson jest niezwykle obecny w krajobrazie padel francuski i europejski. Właśnie dlatego musimy spojrzeć na wyniki tego badania z odpowiedniej perspektywy, ponieważ niezaprzeczalnie, mając króla Belę w roli figuranta, Wilson plasuje się na szczycie rankingów.

Zauważamy również, że legendarne marki lubią Black Crown ou StarVie pozostają w tyle pomimo jakości swoich rakiet.

Marki wyrabiają sobie markę także we Francji: myślimy o szwedzkiej marce wół, portugalska marka Cartri lub marka ze wspaniałą historią, Varlion.

Na koniec myślimy o francuskiej marce, Włókno techniczne, która obecnie ma trudności z ugruntowaniem swojej pozycji, choć niewątpliwie w ciągu ostatniego roku zaobserwowaliśmy wyraźną ewolucję.

Z drugiej strony zaobserwujemy, że na rynku francuskojęzycznym nie ma niektórych marek, które w sporcie miały być czołowe. Koniecznie myślimy Asics lub Puma pomimo dużych inwestycji (Pablo Lima, Momo Gonzalez, Victoria Iglesias itp.) i znaczącej sieci dystrybucji. Poza tym Asics porzucił sprawę prawie 2 lata temu.

Należy pamiętać, że badanie to zostało przeprowadzone na 300 osobach, które niekoniecznie są reprezentatywne dla rynku. padel we Francji i że liczby te pozostają orientacyjne. Rzeczywiście, przeprowadzając tę ​​samą ankietę wśród innych praktyków, moglibyśmy uzyskać bardzo różne dane.

Jeśli szukasz najlepszych marek rakiet śnieżnych do następnego zakupu, nie wahaj się i zrób kolejne w naszym sklepie Katalog !

Nie wiesz gdzie kupić swoją paluszkę? Przyjdź i obejrzyj nasze sklepy partnerskie !

Publié par
Zespół zarządzający Padel Maj