170. światowy zawodnik ATP, tenisista Quentina Halysa zrobiliśmy mały objazd wzdłuż zboczy padel do wzięcia udziału w P250 w La Châtaigneraie.

Po eliminacji w kwalifikacjach do turnieju ATP 1000 w Madrycie Francuz zdecydował się na małą przerwę padel przed powrotem na tor, podobnie jak jego przyjaciele Lucas Pouille et Benoît Pair.

28-latek ma na swoim koncie siedem tytułów Challengera i aż jedenaście finałów. Dotarł także do trzeciej rundy Wimbledonu w 2023 r., a także do 1000. rundy turnieju ATP 61 w Indian Wells w tym samym roku, gdzie osiągnął swój najlepszy ranking: XNUMX. miejsce na świecie (szóste miejsce we Francji).

To już piąty turniej padel od rodaka Bondy i jego drugie zwycięstwo w P250. Występ, który przykuł uwagę Jerome Inzerillo, szósty francuski zawodnik, który pogratulował mu w komentarzach. Quentin Halys skorzystał z okazji, aby spróbować znaleźć nowego partnera: „może pewnego dnia będę miał okazję z tobą zagrać".

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!