Wśród naszych kolegów zAnalitycyPadel, Fernando Belasteguin, kultowy były numer 1 świata, przedstawił swoją opinię na temat najlepszych zawodników w różnych kategoriach. Król Bela, który zakończy karierę pod koniec tego roku, grał w tę grę, podając nazwiska tych, którzy w jego oczach mieli najlepszy hit, najlepszy bandeja, najlepszy lob… Zdradza także, jakich zawodników uważa za najbardziej niedocenianych Hiszpanie Javi Ruiz czy Javi Rico.

W tym długim, ponad kwadransowym wywiadzie Fernando Belasteguin opowiadał o najlepszych zawodnikach w poszczególnych kategoriach. Na przykład, kiedy z nim rozmawiamy o najlepszy hit, Bela cytuje w szczególności swoich byłych kolegów z drużyny Agustin Tapia i Arturo Coello...

Ten, który przez długi czas ewoluował w środowisku zawodowym i który w środowisku jest niemal uważany za mebel padel świata, nie tylko ewoluował wraz z dzisiejszymi wielkimi gwiazdami i nie zapomina o byłych mistrzach, takich jak Reca, Nerone, Gattiker czy Lasaigues.

Fernando Belasteguin również oddaje się zabawie polegającej na wskazywaniu, z którymi graczami chciałby udostępnić utwór: niejaki Lebron i niejaki Galan !

Jeśli chodzi o nowości, to również uspokaja jego stan fizyczny i omawia swoje nowe powiązanie z Juan Tello. Jak z pewnością wiecie, obok Argentyńczyka Bela próbuje następnie przejechać drugi etap po prawej stronie z Agustínem Tapią.

Bela ma jeszcze do rozegrania kilka turniejów w tym sezonie, zanim odpuści. Jego odejście niewątpliwie pozostawi po sobie ogromną pustkę. Do tego stopnia, że ​​król Bela nie chciał składać danin na każdym turnieju, czego by sobie życzyli organizatorzy. Argentyńczyk chciałby być jednak świętowany w trzech miejscach: w Argentynie, Madrycie i Barcelonie.

Dla tych, którzy mówią po hiszpańsku, tutaj jest cały film:

https://www.youtube.com/watch?v=N1MqFB6dQzA
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.