Mistrzostwa Europy Padel 2017 rozpoczną się za kilka dni w Estoril Tennis Club w Portugalii.

Od 13 do 18 w listopadzie francuski zespół padelskich pań i panów będzie próbował zdobyć drugie miejsce. W tym celu spróbuje pokonać drugiego konkurenta Portugalii.

Jeśli Hiszpania jest niedostępna, nie możemy nie doceniać innych narodów obecnych na Mistrzostwach Europy Padel.

Począwszy od Belgów, którzy mają bardzo niebezpiecznych graczy.

Szwedzi i Austriacy, którzy już skrzywdzili Francję, również mogą utrudnić życie. Dla pań poziom szwedzki jest szczególnie wysoki. Roztropność.

Anglicy mają w swojej pozycji Richarda Brooksa, z pewnością najniebezpieczniejszym zawodnikiem angielskiej drużyny Andriniego Mauricio. Po stronie kobiet można grać w porady i doświadczenie Carolina Prado.

I oczywiście nieuniknione Włosi z Marcelo Capitani, którzy tak bardzo boleli w zeszłym roku po męskiej stronie Francji podczas Mistrzostw Świata Padel 2016 w Lizbonie.

Odnotowujemy udział Sandrine Testud dla włoskiego zespołu.

Francja jest lepiej uzbrojona niż w zeszłym roku, trenerzy drużyn Francji Alexis Salles i Patrick Fouquet będą tam, aby obserwować ziarno. W szeregach zespołu Francji wielu graczy, panie i panowie, trenuje w Hiszpanii i gra na torze World Padel Tour. Doświadczenie, które może służyć ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.