Rozpoczął się sezon 2024 trzech właściwych graczy wygrywa co najmniej jeden turniej : leworęczny numer 1 na świecie Arturo Coello (3) oraz praworęczny Federico Chingotto (2) i Juan Lebron (1). W Top 10, w towarzystwie tej trójki zawodników, na piątym miejscu znajdziemy niejakiego Martina Di Nenno. Pomimo „tylko jednego finału” w 2024 r., rodak z Ezeizy pozostaje czołowym zawodnikiem, co pokazują poniższe liczby.

Te statystyki podpisane Padel Inteligencja przekazana przez El4Set pokazuje, że Fede Chingotto jest praworęcznym, który popełnia najmniej błędów (129). Co zaskakujące, tym, który oddaje najwięcej zwycięskich strzałów, nie jest Lebron, ale Di Nenno (366). Warto jednak zaznaczyć, że Argentyńczyk rozegrał o trzy mecze więcej niż Andaluzyjczyk.

Królem stosunku zwycięskich strzałów do niewymuszonych błędów jest rzeczywiście partner, który w ćwiczeniu wyprzedza Lebrona i Chingotto. „Super Raton”, który jako jeden z trzech zdobył w tym roku najwięcej tytułów, pozostaje w tyle ze względu na bardzo mniejszą liczbę zwycięskich strzałów… Trzeba powiedzieć, że grając z Gracz tak ofensywny jak Galanma mniej okazji do podejmowania decyzji i dlatego może w pełni skoncentrować się na budowaniu gry.

Rozumiecie więc, że mamy tu trzech zawodników o odmiennych cechach i każdy z nich ma argumenty, aby ubiegać się o tytuł najlepszego prawej ręki. A ty, kogo zabierasz?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !