Podczas gdy piękny sezon trwa na Teneryfie, La Toupie Bleue wprowadza innowacje na miejscu, umożliwiając udział w turnieju za granicą!

Na południu wyspy, niedaleko lotniska, wsiądź do swojego kumpla z Francji, aby zasmakować egzotyki padel kanaryjska. Turnieje odbędą się w sobotę lub niedzielę (w zależności od dnia przybycia na wyspę) i rozpoczną się 3 meczami grupowymi zwycięskiego seta (złoty punkt wszędzie na poziomie 40). Jeśli zwyciężysz, zaczną się ostatnie etapy! Czy przyniesiesz też kubek do domu?

Poziom gry: mniej więcej odpowiednik P100 we Francji

„Te przyjazne turnieje pozwalają zatem ocenić poziom gry z graczami, którzy z pewnością będą mieli inny styl gry niż twoi francuscy przeciwnicy. Na zewnątrz, w ciepłej atmosferze, nie ma wątpliwości, że skorzystasz również z odpowiednich klubów domowych, aby spędzić tam dzień sportowy z Francuzami, ale mamy nadzieję również z miejscowymi!” komentarze Rémi COLLAT – założyciel firmy La Toupie Bleue.

La toupie bleue turniej na Teneryfie

Inne usługi

W dzisiejszych czasach turnieje uzupełniają ofertę usług padel już ukończone na wyspie:

  • Lekcje indywidualne w języku francuskim
  • Lekcje grupowe w języku francuskim, do trzech graczy na boisku
  • „Zwykłe” mecze przeciwko miejscowym
  • Wideo lub konkretna praca na żądanie

Wakacje sportowe ale nie tylko…

Kto mówi, że wakacje mówi: wyjazdy, plaża, pływanie, basen, restauracja, bezczynność i słońce! Ten archipelag kanaryjski zbyt często uważany za nadmorski cel podróży jest pełen „zachowanych samorodków” odkrywanych podczas spotkań, podróży i dzielenia się Rémi, a zwłaszcza jego francuskojęzycznymi członkami zespołu: Julien, Virginie, Nicolas!

W mniej niż 72 godziny, La Toupie Bleue przygotuje dla Ciebie formułę skrojoną na miarę. Więc kto pierwszy zanurkuje w tym błękitnym oceanie, gdzie Teide nigdy nie jest daleko i gdzie kule? padel (i tenisa plażowego) grają setki każdego dnia?

Remi Collat

Założyciel agencji La Toupie Bleue oferuje tematy na staże i wakacje padel w Europie. Specjalista ds. pobytu padel nie waha się przekazać nam swojej opinii na te tematy.