Z ogłoszenie separacji Franco Stupaczuka (n7) i Martina Di Nenno (n6), na planecie wciąż krążą plotki padel.

Na razie wszystko wskazuje na to, że Di Nenno zagra z Lebronem (n5), Stupa zagra z Yanguasem (n10), a Paquito Navarro (n8) postawi na młodego Pabla Cardonę (n31).

Oprócz Javiego Ruiza, który traci Cardonę, kolejny gracz zostaje bez partnera, niejaki Javi Garrido. Wciąż mówimy o obecnym 11. miejscu w światowych rankingach, o młodym (23 lata) zawodniku, potężnym i robiącym pełne postępy.

Jednakże, podobnie jak kilka razy w przeszłości, Javi zostaje wyparty przez swojego kolegę z drużyny. Tak było w przypadku Chingotto, który zostawił go dla Navarro, z Sanzem, który wolał krótki etap z Ale Galanem, i tak jest teraz z Yanguasem, który zostawił go dla Stupy.

Oczywiście Javi nie powinien w najbliższej przyszłości znaleźć partnera zajmującego wyższą pozycję w rankingu niż Yanguas, ale nadal może znaleźć szczęście wśród innych graczy z Top 20. Pierwszą opcją z pewnością byłby powrót z Jonem Sanzem (n17), ale czy Navarrese chce opuścić Cokiego Nieto (n16), z którym współpracuje już od jakiegoś czasu i z którym regularnie wykazuje dobrą regularność?

Alex Ruiz (n14) byłby również interesujący dla Garrido, ale czy mieszkaniec Malagi, który właśnie wrócił do swojego przyjaciela Momo Gonzaleza, może już zawieść swojego rodaka?

Jeśli dwójka leworęcznych zdecyduje się skupić na stabilności, Javi zawsze będzie mógł znaleźć wybranego członka drużyny w osobie Edu Alonso (n25). Podobnie jak on, Edu jest młody, robi postępy i daje pewne gwarancje. 23-latek znajduje się nieco daleko w rankingach, ale ma ogromny potencjał. Kojarzony ostatnio z Chozasem (n47) z pewnością nie będzie miał problemu z rozbiciem swojej pary.

Fani myślą także o Bergaminim (n20), którego projekt z Victorem Ruizem zdaje się dobiegać końca, czy też o Sanyo (n13), który właśnie podpisał kontrakt z Arroyo (n19), ale który mógłby postawić na innego młodego mężczyznę w jego ramię było przepotężne…

Która z tych opcji jest więc Twoim zdaniem najbardziej prawdopodobna dla mieszkańca Kordoby?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !