Przez cały weekend mieliśmy już prawo do świetnego występu w tych kwalifikacyjnych fazach Monte Carlo Padel Master, które odbyły się na Tennis Padel Soleil w Beausoleil, klubie odnowionym z pięknymi kortami Padel 2.

Osiem par walczy o udział w losowaniu głównym

Kwalifikacje wstępne zostały zakończone w Beausoleil. Pary będą teraz musiały sprawdzić swój bilet na koniec dnia, aby wejść do stołu finałowego Monte Carlo Padel Master 2016. Wszystkie mecze dla mężczyzn odbędą się w Big Top.

W najbliższy poniedziałek 5 września, od 17h, decydujące gry fazy wstępnej będą rywalizować na centralnym boisku Chapiteau de Fontvieille, aby ustalić pary, które zakończą losowanie mistrza Monte-Carlo Padel Master.

Tenis Padel Soleil, twierdza kwalifikacji

Na nowych torach klubu tenisowego Padel Soleil rozegrano ostatnie mecze lokalnego etapu wstępnego, niestety z kilkoma niespodziankami, wszystkie francuskie pary 100 przegrały.

Nie. 1 Argentyński ranking, Federico Chingotto i Juan Tello, pokonali liderów francuskiego rankingu, Jeremy Scatena i Robin Haziza 6 / 2 7 / 5.

Aby wygrać z Kevinem Fouquet i Jérôme Fernández, Monegasque Fabrice Pastor i argentyński Javier Reiter potrzebowali dwóch remisów.

Denis Perino i Laurent Bensadoun również zakwalifikowali się do finału po pokonaniu belgijskiej pary Laurent Montoisy i Christophe Rochus w wynikach 6 / 2 i 7 / 6.

Ostatnią parą, która się zakwalifikowała, byli Nalle Grinda i Szwed Anton Andersson. Musieli stoczyć 3 sety, aby ostatecznie wygrać 6/3, 6/7 i 6/1 przeciwko parze Aix Pier Gauthier i Laurent Boulade.

Rysuj
Podczas losowania międzynarodowy dyrektor World Padel Tour, Hernán Auguste, dyrektor Monte Carlo Padel Mistrz, Nito Brea i mistrz Gaby Reca. Wynik losowania:
17:XNUMX Nalle Grinda - Anton Andersson vs. Javier Limones - Víctor Ruiz
18:XNUMX Denis Perino - Laurent Bensadoun vs. Juan Belluati - Alejandro Galán
19 wieczorem Juan Tello - Federico Chingotto vs. David Leal - Ricardo Martínez
20:XNUMX Fabrice Pastor - Javier Reiter vs. Ignacio Gadea - Antonio Luque

Sprawdź tutaj losowanie wideo:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/videos/1079863318777452/

Kategoria żeńska

W przypadku kobiet znamy również zakwalifikowane pary 4. Wszystkie mecze odbędą się we wtorek i na pewno potwierdzą powrót do stołu finałowego;

Losowanie odbędzie się w poniedziałek 5 września w ramach oficjalnej prezentacji turnieju w Chapiteau de Fontvieille.
Kwalifikowane pary to:

  • Alix Collombon - Virginie Pironneau
  • Alexandrine Godard - Géraldine Sorel
  • Gajic Biljana Billie - Antonette Andersson
  • Laura Clergue - Audrey Casanov

Francuskie pary 3 spróbują szczęścia w losowaniu głównym.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.