To jedno z wyzwań dzisiejszego finału mężczyzn na stadionie im Premier Padel Asunción P2: kto jako pierwszy zdobędzie w tym sezonie 4 tytuły?

Jak wiesz, jeśli czytasz regularnie Padel Magazine (jeśli tak nie jest, nie martw się, nie będziemy Cię winić), trzech graczy zdobyło dotychczas trzy tytuły w 2024 roku : Arturo Coello, Agustin Tapia i Ale Galan.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​dziś wieczorem w Asunción cała trójka dotrze do finału. Dynamika sprzyja Galanowi i Chingotto, którzy pozostają na dwóch kolejnych koronacjach (w Brukseli i Sewilli). Co więcej, Argentyńczycy dwukrotnie pokonali Coello i Tapię przy jednej porażce w finale ich pierwszego wspólnego turnieju w Wenezueli. Należy pamiętać, że Galan ma 3/2 straty do podopiecznych Pratto, po zwycięstwie w finale w Riyadzie z Lebronem i porażce w Meksyku, wciąż w finale i wciąż z Lebronem.

Liczby nie przemawiają zatem na korzyść Coello i Tapii, którzy również wczoraj wieczorem spędzili dużo czasu na torze, aby pozbyć się bardzo twardego Paquito i Lebrona. W Sewilli Agus i Arturo, pokonani w półfinale przez Galana i Chingotto, po raz pierwszy w 2024 roku nie zagrali w finale... Ale wiemy to, kiedy grają najlepiej jak potrafią padel, „Król Arturo” i „Mozart z Catamarki” są nie do odparcia. Udowodnili to także podczas pierwszych rund tego paragwajskiego P2, za każdym razem odnosząc szybkie zwycięstwa.

Czego więc można się spodziewać po dzisiejszym finale: kontynuacji wspaniałej dynamiki numerów 2 z czwartym tytułem dla Ale i trzecim dla Fede, czy też czwartą koronacją dla numerów 1 w ich szóstym finale w tym roku? Do Twoich przewidywań!

Należy pamiętać, że wśród pań Delfi Brea i Bea Gonzalez również mogą zdobyć czwarty tytuł w tym sezonie, pozostając jednocześnie na trzech koronacjach z rzędu. Czy uda im się przedłużyć serię przeciwko Fernandezowi/Triayowi?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !