W najbliższy czwartek Anna Ortiz Gasco i Alba Gallardo Salvado, zajmujące odpowiednio 126 i 149 miejsca w rankingu FIP, zagrają w XNUMX/XNUMX finału Pucharu Ligi Angielskiej. Premier Padel Asuncion P2.

Ci dwaj nieznani ogółowi społeczeństwa i mający 18 lat gracze przeciwstawiają się wszelkim przeciwnościom losu w Paragwaju. Po pokonaniu rozstawionej z przodu pary Marchetti / Pujals, a następnego dnia hiszpańsko-portugalskiej pary Garcia (1) / Castro (104), Hiszpanie osiągnęli Niespodzianka na początku losowania głównego, zwalniając Nurię (23) i Marię Rodriguez (50) !

Bardzo dobry występ, który pozwolił tym dwóm młodym zawodniczkom zakwalifikować się do pierwszej rundy 2/XNUMX finału (Anna Ortiz osiągnęła to już podczas PXNUMX w Puerto Cabello, z Candelą Lucendo).

W najbliższy czwartek te dwie młode zawodniczki z prowincji Tarragona będą próbowały kontynuować swoją wymarzoną podróż przeciwko Sofii Araujo i Virginii Riera (TS7).

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !