Zbliża się środek sezonu i FIP wyróżnia graczy, którzy od początku roku zdobyli najwięcej miejsc w pierwszej setce, zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. Zobaczysz, że ostatecznie nie ma zbyt wielu niespodzianek.

Wśród mężczyzn na pierwszym miejscu znajdziemy niejakiego Salvę Orię, który bardzo ciekawie rozpoczyna sezon z dominującym Nacho Sagerem. Obaj mężczyźni, którzy rozpoczęli rok 2024 w previach, zaznali ogromnego awansu w rankingach, docierając do półfinału P1 w Riyadzie!

Za Salvą stoją Tino Libaak i Leo Augsburger. Argentyńczycy, którzy na koniec 25 roku znajdowali się w pierwszej 2023. kategorii WPT, byli zmuszeni zaczynać niemal od zera, po rozegraniu bardzo niewielu turniejów FIP Tour lub turniejów. Premier Padel i który w związku z tym rozpoczął sezon poza Top 100…

Wśród kobiet znajdziemy młodą Andreę Ustero, która świetnie rozpoczyna rok ze swoją partnerką Alejandrą Alonso. Obaj młodzi gracze w tym roku już trzykrotnie dotarli do półfinału (Acapulco, Mar Del Plata i Santiago)!

Następnie znajdujemy Barbarę Las Heras. Była członkini Top 16, powracająca po operacji więzadeł stawu kolanowego, ma trudności z odnalezieniem się na nogach u Victorii Iglesias, ale faktem jest, że jej ranking na początku roku był niegodny jej poziomu i logiczne jest, że wspina się po drabinie.

Trzecią zawodniczką, która awansowała o 20 miejsc, jest niejaka Lorena Vano, Hiszpanka pochodzenia włoskiego, która stopniowo pnie się w górę w oficjalnych zawodach FIP!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !