W poniedziałek w Chile Claudia Fernandez pobił rekord wczesności : zostaje najmłodszą zawodniczką, która wygrała duży turniej zawodowy.

Możliwość spojrzenia wstecz na graczy, którzy napisali w historii i, jak zobaczysz, wszyscy są nadal aktywni, stanowi dowód, że czasy, w których żyjemy, są całkowicie szalone.

w fillesnową rekordzistką została Claudia Fernandez, która zwyciężyła w Santiago Premier Padel P1 w wieku 18 lat, 3 miesięcy i 4 dni. Wymazuje dotychczasowy rekord Bei Gonzalez, która zwyciężyła podczas WPT Madrid Open 2020 w wieku 18 lat, 7 miesięcy i 27 dni. W tym roku podczas P1 w Acapulco Claudia Jensen zaprezentowała się na poziomie Bei, wygrywając turniej w wieku zaledwie 18 lat, 8 miesięcy i 3 dni!

w Garçons, aktualnym rekordzistą jest niejaki Arturo Coello, który podniósł trofeum na WPT Miami Padel Open 2022 z Fernando Belasteguinem, gdy miał zaledwie 19 lat, 11 miesięcy i 19 dni. Obecny numer 1 na świecie wymazał następnie rekord mężczyzny, z którym teraz dzieli ten utwór, Agustina Tapii. Niemniej jednak Argentyńczyk pozostaje najmłodszym zawodnikiem, który wygrał finał mistrzowski, mając zaledwie 20 lat, 1 miesiąc i 4 dni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi