No wiesz Racket Trip ? W przeciwnym razie przestań wszystko, znaleźliśmy dla Ciebie całkiem niesamowitą witrynę, która pozwoli Ci znaleźć w jednym miejscu liczne oferty staży od klubów, trenerów, akademii i agencji dedykowanych padel.

To w pewnym sensie Airbnb z padel ponieważ jest to strona, na której jesteś bezpośrednio z profesjonalistami, ale bez prowizji.

Tak naprawdę oferty i ceny nie podlegają żadnemu konkretnemu podatkowi. Wchodzisz na stronę i możesz wybierać szeroka oferta staży padel. Ale nie tylko to, ponieważ strona ma również na celu oferowanie kursów tenisa, squasha i tenisa. padeli wiele innych sportów rakietowych.

Sporty rakietowe racket trip

Kolejna zaleta: strona jest dostępna w kilku językach. Publiczność jest międzynarodowa, a profesjonaliści pochodzą z całego świata. Nie brakuje możliwości wyboru. To z pewnością jedna z największych zalet serwisu: jesteś zmęczony szukaniem staży, włóczeniem się po sieci, marnowaniem zbyt dużej ilości czasu. Ta platforma pozwoli Ci zarabiać pieniądze, oferując jednocześnie wszystkie informacje.

Co więcej: możesz rozmawiać na żywo z profesjonalistami za pośrednictwem zintegrowanego czatu, możesz także do nich dzwonić, a nawet płacić bezpośrednio profesjonalistom.

Brak ofert, więc sprawdź bezpośrednio katalog profesjonalistów i skontaktuj się z nimi!

Życie stażysty jest szczególnie łatwiejsze.

Po stronie profesjonalnej cena korzystania z platformy wynosi 600 € rocznie. Suma wydaje się szczególnie skromna, biorąc pod uwagę wszystkie jej możliwości. Ponieważ oprócz tego, że jest platformą, Racket Trip to także oprogramowanie do zarządzania stażami dla profesjonalistów, umożliwiające im zarządzanie i organizowanie wszystkich staży.

Czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności w sporcie rakietowym, a w szczególności w padel, nie szukaj więcej: Racket Trip.