Obecny prezes Hiszpańskiej Federacji Padel zdecydowałby się zrezygnować ze swoich funkcji z dniem XNUMX września. ten Codziennie As przewiduje ogłoszenie, które nastąpi podczas walnego zgromadzenia w lipcu.

Zbliżająca się rezygnacja

Według drugiego najbardziej poczytnego dziennika w Hiszpanii, rezygnacja zostanie ogłoszona dopiero 9 lipca, czyli w dniu następnego zgromadzenia ogólnego.

To „decyzja prezydenta o rezygnacji ze stanowiska 1 września”, która pojawi się w komunikacie prasowym prezydenta Hiszpanii. Kilka źródeł federacji potwierdziło to tej gazecie.

AS chciał skontaktować się bezpośrednio z samym Ramónem Morcillo, który zapytany zapewnił, że nie chce „wypowiadać się na ten temat”, nie zaprzeczając temu.

Mały skandal u źródła?

Wydawać by się mogło, że rezygnacja ta jest wynikiem pojawienia się ukrytej i zmodyfikowanej umowy zawartej przez Morcillo z Katalońską Federacją Padel (FCP), za pomocą którego skondensował dług koncesji federacyjnych (ponad 150.000 XNUMX euro).

Pewne jest to, że kaszanka tym samym kończąc krótki okres na czele EFR. Przybywszy 4 września 2020 r. Hiszpan nie będzie mógł zatem świętować swoich dwóch lat na czele FEP!

Padel Magazine przeprowadził wywiad z hiszpańskim prezydentem w Marbelli podczas kontrowersyjnych Mistrzostw Europy w 2021 roku.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !