Ewolucja karbonowego rangera 7.1.

Jest to rakieta Padel opracowana dla graczy, którzy potrzebują rakiety o doskonałej kontroli i dobrej mocy.

Ranger Max Carbon ENEBE 7.2 wykorzystuje mocne strony Ranger Max Carbon ENEBE 7.1. Jego program pozostaje więc niezmieniony: maksymalna kontrola.

Już jego wygląd daje wskazówkę. Rakieta okrągła, skierowana głównie do średnio zaawansowanych lub zaawansowanych graczy, którzy chcą poćwiczyć grę obronną. Doskonale radzi sobie z obsługą: Zaletą gry tego typu rakietą jest to, że ułatwia życie. Początkujący gracze z pewnością będą mogli bardzo szybko rozwijać się dzięki tej rakiecie. Ale cena pozostaje ważna dla początkującego gracza. Szkoda, ale kiedy widzimy materiały i jakość rakiety, rozumiemy dlaczego.

Ta okrągła rakieta waży od 360 do 370 gramów, w profilu 38 mm. W tej chwili nic specjalnego, nawet jeśli możemy podkreślić ten ciężar nie tak lekko, aby bez problemu nadał ciężar piłce.

Rakieta wykonana jest z włókna węglowego z rdzeniem z czarnej gumy EVA. I znów u Enebe nie ma w tym nic dziwnego.

Rakieta nie pozostawia obojętnym dzięki pomarańczowemu kolorowi. Ogólnie rzecz biorąc, testerzy raczej docenili ten wygląd. Poza tym prawie chcielibyśmy grać z tą rakietą ze względu na jej wygląd.

Kontroluj, ale rakieta nie jest zbyt miękka

Dzięki włóknom węglowym Enebe udało się zwiększyć sztywność uderzającej powierzchni, co zwiększa moc rakiety. Gumka Eva może być zbyt elastyczna i dlatego traci sztywność, a zatem i moc. Enebe dobrze sobie radził z tą rakietą, która może w dużej mierze zastąpić jego „atakującego” partnera.

Jego konstrukcja jest dobra, z dużą niepomalowaną powierzchnią, aby lepiej docenić tę rakietę i użyte materiały (HR3 Rubber Core czarny EVA i rama wykonana z włókna węglowego).

Serce i rączka są wykonane z włókna węglowego, aby zwiększyć ogólną sztywność rakiety, a tym samym zapewnić wyważoną wagę dla większej liczby szczegółów.

Podsumowując, jest to łatwa rakieta, która daje wiele wrażeń. Preferuj tę rakietę, jeśli jesteś bardziej obrońcą lub potrzebujesz spokojniejszej, słabszej gry.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.