Wraz z powrotem konkurencji od 19 maja, system obliczania rankingu również zostanie wznowiony. poniedziałek 5 lipca Twój ranking zostanie zaktualizowany!

Po powrocie konkursu wkrótce następuje wielki powrót rankingu! Rzeczywiście, FFT zapewnia, że ​​zostanie wkrótce zaktualizowany: w poniedziałek 5 lipca.

W związku z kryzysem zdrowotnym, z którego powoli zaczynamy się wychodzić oraz zaprzestaniem konkursów, ostatnia publikacja miesięcznego rankingu miała miejsce 2 listopada 2020 r. Od tego czasu naliczanie rankingu zostało zawieszone.

Z ofertą Tournois która wciąż rośnie w klubach, FFT przewiduje datę 5 lipca, aby każdy mógł mieć zaktualizowany ranking przed okresem letnim.

Ponadto „Informacje o różnych terminach i metodach przyszłych obliczeń zostaną przekazane latem” zapewnia FFT w swoim komunikacie prasowym. Więc pozostajemy w kontakcie!

Źródło: FFT

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.