Raúl Marcos i Javier Garcia wygrywają Gwiazda FIP O Zachód 2022. Hiszpanie byli solidni przez cały weekend i bez drżenia wygrali finał. 6/3 6/3

Płonący w egipskim chłodzie

Juanlu Esbri i Javier Barahona robią przerwę i pokazują, że nawet jeśli nie są faworytami, zamierzają zdobyć tę Gwiazdę FIP. Raúl Marcos i Javier Garcia natychmiast wracają i zaczynają ścigać się na prowadzeniu.

Punkty są bardzo długie, a mecze często sięgają „punto de oro”, ale para Marcos/Garcia wie, jak być bardzo decydującym w ważnych momentach.

Wizualne wrażenie jest takie, że mecz jest bardzo zacięty, ale mecze trwają do 5/1 dla Marcosa/Garcia. Faworyci ostatecznie kończą pierwszą rundę 6/3 i są bliżej tytułu.

Marcos i Garcia zbyt silni

Po bardzo złym meczu Juanlu Esbriego i Javiera Barahony, którzy złapali błędy, Raúl Marcos i Javier Garcia wykorzystali okazję, aby zrobić sobie przerwę w drugiej minucie. Mając zestaw i przerwę w kieszeni, trudno sobie wyobrazić, jak Madrilenian i Murcjanin mogli pozwolić, by to spotkanie umknęło.

Jednak Juanlu Esbri i Javier Barahona krzyczą „Estamos żywy” -wciąż żyjemy-. Rzeczywiście, przez krótki czas wrócą po przerwie, ale w następnym meczu Marcos / Garcia sprowadzają punkt do domu.

Raul Marcos i Javier Garcia pozostań solidny w momencie zakończenia i wygraj FIP Star O West Cairo!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !