Niektórzy gracze spędzają na torze więcej czasu niż padel oczywiście w pracy! Liczby są nieubłagane, Clément Codron udaje się zrobić więcej turniejów z padel niż są tygodnie w ciągu 1 roku! 

Clément Codron, z Réunion i nauczyciel w Sète Padel Klub brał zatem udział w 59 turniejach w ciągu 52 tygodni, więcej niż jeden turniej tygodniowo! Jeśli średnio rejestracja do turnieju kosztuje 20€, musieliśmy rozbić skarbonkę, ponieważ wynosi ona 1€. Ale możemy powiedzieć, że wszystkie jego wysiłki zostały nagrodzone, odkąd osiągnął 180. miejsce we Francji. Gratulujemy mu tej pasji! 

Dla najbardziej ciekawskich, Clément wydaje się alokować drugą część swojego czasu do trzeciej połowy. „Prawdziwy” Clément Codron! 

 

Ale uważaj, wciąż po stronie mężczyzn i wciąż po stronie ligi Occitanie, Clément jest bardzo śledzony przez 818. francuskiego gracza, Hugo GALIBERT z TC BITERROIS, który ma 58 turniejów połączonych łańcuchem. 

Wśród kobiet wciąż wyróżnia się liga Occitanie od czasu Sandrine Carrié, zawodniczki z Béziers Padel Club, zdobył nagrodę dla najbardziej płodnego gracza z 47 turniejami padel grał w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zajmując 233 miejsce.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.