Puchar drużyny Setteo to nowy tor oparty na bardzo prostym pomyśle: proponuje mecze drużynowe francuskim klubom. Aby dowiedzieć się wszystkiego o zasadach Setteo Team Cup: ICI lub później

(Bardzo ważne jest, aby znać te zasady ze strony klubów, ponieważ drużyna może zostać zdyskwalifikowana, jeśli nie przestrzega jednego z artykułów przewidzianych dla tych zawodów. informacje dotyczące punktu wymienionego poniżej, może skontaktować się z szefem zawodów telefonicznie lub pocztą)

Zawody

- Drużyny zostaną podzielone według grupy 4. Każda drużyna będzie miała do dyspozycji spotkania 3, aby mieć możliwość rozegrania możliwego ataku.

- Kluby z krótkimi sztućcami będą częściej otrzymywać 2 raz. Ma to na celu uniknięcie jak największej liczby zgłoszonych spotkań.

- Kluby mogą zarejestrować tyle drużyn, ile mają szorty. W klubach, w których 1 jest tylko krótki, będziesz mieć możliwość wprowadzenia maksymalnej liczby drużyn 2 (w takim przypadku każda z drużyn będzie grać w 2 na zewnątrz).

- Drużyna składa się z graczy 4 i minimum 2 graczy, Tylko gracze zarejestrowani w drużynie będą mogli wziąć udział w meczach. W tym sensie zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie graczy i zastąpienie ich, aby przezwyciężyć niedostępność, która zagroziłaby całemu zespołowi.

- W przypadku kontuzji (z poświadczeniem lekarskim) zespół może wziąć wzmocnienie w ostatniej chwili.

- Zawodnik nie musi posiadać licencji klubu, aby dołączyć do drużyny.

- Gracz może być zarejestrowany tylko w jednej drużynie, Jeśli klub przedstawi drużyny 2, nie będzie mógł grać w 1, a następnie w 2 lub odwrotnie pod karą dyskwalifikacji.

- Ranking puli oparty jest na liczbie wygranych meczów. Jeśli drużyny 2 wygrały taką samą liczbę gier, różnica będzie wynosić średnio, a następnie ustawioną średnią, a na końcu średnią grę, jeśli to konieczne.

- 1-y kur automatycznie zakwalifikują się do tamy przed osiągnięciem ostatnich etapów. W zależności od liczby zgłoszonych drużyn może zostać utworzona druga tama. Najlepszy 2ème może zostać powołany do rywalizacji w tych tamach.

Daty meczów kury

- 1 dzień: 9 Kwiecień 2017

W przypadku odroczenia zostanie udostępniony weekend 29 / 30 April

- 2 dzień: 16 Kwiecień 2017

- 3 dzień: 23 Kwiecień 2017

Terminy play-offów

- W barażach kluby będą musiały uzgodnić datę. Jeden imperatyw: tama tamy 1er będzie musiała zostać zakwestionowana przed 6 June / W przypadku tury 2er, będzie trzeba ją zagrać przed 25 June.

- Klub, który zarejestruje drużynę, zgadza się udostępnić przynajmniej pole 1, aby mógł pomieścić spotkania 1 lub 2.

- Opłata startowa za zespół wynosi 90 €. W przypadku klubów posiadających licencję Setteo Premium oferowana jest rejestracja zespołu 1ère.

Rejestracja online

- Rejestracja odbywa się tylko na stronie www.setteo.com/teamcup

- Przed rejestracją lider zespołu musi upewnić się, że jego klub wyraża zgodę na udział w Pucharze Drużyny Setteo.

- Po otwarciu linku postępuj zgodnie z instrukcjami w przewodniku rejestracji przez aplikację lub Internet:

  • Link do aplikacji: https://goo.gl/2Ofu8U
  • Link do strony: https://goo.gl/KV6twb

- Zapłata za rejestrację odbywa się wyłącznie online za pomocą karty kredytowej lub konta Paypal.

- Rejestracja rozpoczyna się w 03 stycznia 2017, a kończy w 28 lutego 2017.

- Będziesz mógł zarządzać swoją drużyną i dodawać graczy do momentu zamknięcia rejestracji.

Przebieg spotkania

- Spotkania są zaplanowane w niedzielę. Dla wygody wszystkich, a szczególnie ruchomych drużyn, mecz 1er rozpocznie się dopiero od godzin 11.

- Drużyny 2 mogą zorganizować grę w sobotę lub zmienić czas meczu, jeśli sobie tego życzą. W przypadku braku porozumienia spotkanie odbywa się w niedzielę o 11h.

- Skład zespołów 2 będzie musiał zostać przedstawiony przez odpowiednich kapitanów. Zmianę należy również wskazać na arkuszu. Skład zespołów odbywa się w czasie 2:

  • Czas 1er: Drużyny męskie 2, a także drużyna kobiet
  • 2 czas: mieszane drużyny 2, które zostaną ujawnione po pierwszych meczach 3

- Każdy zawodnik musi przedstawić przeciwnemu kapitanowi ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu w zawodach. W przypadku braku certyfikatu gracz nie będzie mógł wziąć udziału w spotkaniu.

- Mieszane będą musiały być odtwarzane, nawet jeśli 3 / 0 na końcu pierwszych meczów 3.

- Na koniec meczu kapitanowie 2 będą musieli podpisać internetowy arkusz meczu, aby ostatecznie potwierdzić wynik (otrzymasz samouczek zarządzania spotkaniem online).

Mecze

- Mecze odbywają się w zwycięskich zestawach 2 gier 6 (tie tie na 6 / 6) i super tiebreak w punktach 10 na 3th set.

- Brak reklam. W przypadku problemów z czasem i tylko jeśli zespoły 2 wyrażą zgodę, będzie możliwe zainstalowanie reklamy bez reklam toute spotkanie

- W przypadku opuszczenia zawodnika nie będzie on mógł brać udziału w mieszanych deblach

- Gracz, który doznał kontuzji podczas rozgrzewki, może zostać zastąpiony. Gdyby mecz się rozpoczął, to porzucenie byłoby równoznaczne z porażką danej pary.

- Jeśli drużyna nie może zagrać w mieszane mecze podwójne (podwójna kontuzja kobiet, bez zmian), punkt automatycznie przejdzie do drugiej drużyny.

- zarówno kapitan, jak i drugi kapitan, mogą udzielać porad drużynie tylko podczas zmian bocznych.

Wpisz wyniki

- Po odsłonięciu utworów należy je przepisać w Setteo. W tym celu wystarczy, aby kapitan kliknął bieżący mecz i wprowadził mecze, które będą miały miejsce.

- Na koniec każdego meczu kapitan musi zwrócić końcowy wynik.

- Wyniki każdego meczu muszą być zwrócone przez jednego lub drugiego kapitana, jednak arkusz meczu musi być podpisany przez deux kapitanowie, aby zamknąć spotkanie.

- Ranking puli zostanie automatycznie zaktualizowany po zamknięciu meczu.

- W przypadku rywalizacji jednej z dwóch drużyn należy zwrócić się do osoby odpowiedzialnej za zawody w dniach 5 następujących po spotkaniu. Jeżeli termin zostanie przekroczony, wynik wskazany w karcie wyników zostanie ostatecznie zatwierdzony.

Użyteczność

Nie ma konkretnej zasady dotyczącej przyjmowania drużyn przeciwnych i zachowania, które należy przyjąć na miejscu. Aby jednak uczynić ten konkurs tak przyjemnym, jak to możliwe, zalecamy skonfigurowanie następujących rzeczy podczas spotkania:

- Drużyna przyjmująca może rano dostarczyć drinki dla drużyny przeciwnej

- Jeśli gracz nie gra w grę mieszaną, najlepiej pozostać, aby zachęcić swoich partnerów (przede wszystkim duch drużyny)

- Ważne jest, aby zawsze szanować udogodnienia klubu, w którym podróżujesz. W przypadku nieprzestrzegania tej zasady mogą zostać nałożone sankcje.

- Zespół podróżujący prawdopodobnie nie będzie miał nic do jedzenia. Drużyna przyjmująca będzie mogła zapewnić posiłek lub przekąskę dla graczy i graczy drużyn 2.

- Na koniec każdego meczu zwycięzcy będą mogli zaoferować drinka przegranej drużynie.

- Zespół wizytujący może pomóc w przechowywaniu stołu z posiłkami.

- Gracze będą mogli dołączyć do Setteo jako przyjaciel, aby poszerzyć swoją społeczność i dlaczego nie powtórnie zagrać w przyszłej grze

Pomimo rywalizacji nie zapominaj, że celem jest przejście do wspaniałej chwili zarówno dla graczy, jak i klubów. Właśnie dlatego ćwiczymy ten sport i dlatego chcemy ćwiczyć go jako zespół.

Ostatnia faza

- Ostatnia faza odbędzie się w formacie TMC od 13 do 15 October 2017 w Barcelonie. Wszystkie zespoły muszą być obecne na miejscu od piątkowych godzin 13, aby wykonywać swoje spotkania 1.

- Najlepsze drużyny będą rywalizować w tym samym formacie, co w fazie grupowej i barażach. Mecze 5: 2 Double Men / 2 Mixed Doubles / 1 Double Women.

- Każda drużyna otrzyma kopertę na pokrycie kosztów podróży. Na miejscu zespoły nie będą ponosić wydatków (z wyłączeniem wydatków osobistych ...). Hotel, śniadanie, posiłki i kolacje będą w pełni obsługiwane przez Setteo.

- Zwycięski zespół 1th edycji otrzyma bezpośrednią dziką kartę na finały następnego roku.

- Trofeum wróci do klubu zwycięskiej drużyny.

DOBRE SZCZĘŚCIE DLA WSZYSTKICH!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.