Club Med chce zaoferować doświadczenie padel w dużej części swoich kurortów. Po Sukces Seszeli, inne ośrodki zaoferują padel w tym wkrótce Club Med Magna Marbella.

Remi Edmond, New Experiences Product Manager w Club Med, opowiada nam więcej o ambicjach francuskiej firmy w zakresie padel.

Le padel : modny sport i przeżycie do życia

Chętnie obejmiemy 3 rodzaje działań :

  • Zajęcia „standardowe”: są to bardzo popularne sporty w naszym Club Meds, takie jak tenis, narciarstwo górskie itp.
  • „Modne” zajęcia: to modne sporty.
  • I wreszcie „Experiences to Live”: są to zajęcia specyficzne dla Club Med lub miejsca docelowego i dlatego można je znaleźć tylko w niektórych ośrodkach.

Le padel tutaj naprawdę pasuje do dwóch ostatnich kategorii, o których właśnie mówiliśmy. To modny sport, idący z duchem czasu. Wszyscy o tym mówią. Jasne jest, że jest to działalność, która nabiera rozpędu w Europie. Dlatego chcemy go rozwijać w naszych ośrodkach.

Club Med Magna Marbella zaoferuje 6 kortów tenisowych padel. To historyczna osada. Klient, który jedzie do Marbelli, będzie mógł przeżyć to doświadczenie w jednej z kołysek padel światowy. Plik padel będzie zatem koniecznością.

Seszele: wielki sukces

Uruchomiliśmy pilotaż w Club Med Exclusive Collection Seszele: sukces jest. Mamy bardzo dobre opinie. Teraz Club Med wdroży padel w innych ośrodkach.

Babolat Seszele padel 2021 klub med

Oprócz Club Med Magna Marbella, w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy również zainstalować stoki narciarskie. padel w Gregolimano (Grecja) i Opio w Prowansji (Alpy-Maritimes). Celem jest posiadanie około dziesięciu miejsc docelowych padel do 2025 r. Chodzi o to, aby za każdym razem mieć 4 korty (z wyjątkiem Marbelli, gdzie, jak wspomniano powyżej, będzie ich 6).

To sport, który idealnie wpisuje się w DNA Club Med, ponieważ pozwala na zabawę w grupie, jako rodzina, o każdej porze dnia, z wyzwaniami. ten padel może spełnić wszystkie oczekiwania? naszego celu.

„We wszystkich projektach zadajemy sobie pytanie o zaproponowanie padel »

Dziś, we wszystkich projektach renowacyjnych i nowych kurortach w europejskim obszarze nadmorskim, Club Med zadaje sobie pytanie o zaoferowanie padel. To pokazuje ich ambicję i zainteresowanie tym sportem.

Poza tym może się zdarzyć, że pewnego dnia padel staje się „standardowym” sportem tak samo jak tenis. Jeśli jego postęp będzie kontynuowany, a klienci chcą więcej, wszystko jest możliwe.

Dziś jednak Club Med musi ze strony edukować swoich klientów padel. Rzeczywiście, czasami pojawia się zamieszanie z jedną z atrakcji oferowanych w niektórych naszych ośrodkach: Stand Up Paddle. Dlatego, aby wyraźnie odróżnić te dwa sporty, wciąż mówimy o padel Tenis.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !