W naszym Tour de France Rennes trafił pod sito Padel Mag. Stolica Bretonu stała się bastionem francuskiego padla, w szczególności z jego 2 klubami (Spot'in i Garden), które uruchomiły padel w regionie.

Kryte korty wiosłowe SPOT'IN: 4

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

To jest klub padel 100% regionu Rennes. Dzięki 4 Indoor Paddle Fields jest to największy klub halowy w regionie. W jaskini tego klubu oddycha Padel. Zaraz po przybyciu do tego klubu filmy i zdjęcia wypełniają ściany domu klubowego. Antoine Le Prince, założyciel Spot'in wyjaśnia, że ​​to „pierwszy krok przed próbą stworzenia innych klubów Padel pod sztandarem SPOT'IN".

Spot'in zaoferuje również scenę National Padel Puchar 2016 wkrótce. Wiele projektów jest w toku, aby wzmocnić ofertę Spot-in Padel.

The Garden: korty do wiosłowania 3

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

"Teren 3 może być 1 więcej, jeśli zajmieWyjaśnia Bruno i Vincenta Sapene, właścicieli jednego z najstarszych klubów tenisowych w regionie Rennes. Vincent Sapene dodaje, że widzi doskonałą komplementarność ze sportem uprawianym w tym klubie z wieloma rakietami do badmintona, tenisa i squasha. Czy to jedyny klub we Francji, który oferuje sport 4 w klubie?

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.