W naszym Tour de France Rennes trafił pod sito Padel Mag. Stolica Bretonu stała się bastionem padel Francuski, w szczególności jego 2 trefl padel (Spot'in and the Garden), który uruchomił padel w regionie.

SPOT'IN: 4 pola padel wnętrz

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

To jest klub w 100% padel regionu Rennes. Z 4 kortami padel Indoor to największy klub w padel obszar wewnętrzny. W jaskini tego klubu oddycha padel. Zaraz po przybyciu do tego klubu filmy i zdjęcia wypełniają ściany budynku klubu. Antoine Le Prince, założyciel Spot'in wyjaśnia, że ​​jest to „pierwszy krok przed próbą stworzenia innych klubów padel pod banerem SPOT'IN".

Spot'in zaoferuje również scenę National Padel Puchar 2016 wkrótce. Trwa wiele projektów mających na celu zwiększenie oferty padel Spot-in.

Ogród: 3 pola padel wnętrz

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

"Teren 3 może być 1 więcej, jeśli zajmieWyjaśnia Bruno i Vincenta Sapene, właścicieli jednego z najstarszych klubów tenisowych w regionie Rennes. Vincent Sapene dodaje, że widzi doskonałą komplementarność ze sportem uprawianym w tym klubie z wieloma rakietami do badmintona, tenisa i squasha. Czy to jedyny klub we Francji, który oferuje sport 4 w klubie?

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.