Podczas naszej wycieczki po Francji Rennes przeszedł oblężenie Padel Mag. Stolica Bretanii stała się twierdzą francuskiego padla dzięki klubom Padel 2 (Spot'in i Garden), które uruchomiły padel w tym regionie.

Kryte korty wiosłowe SPOT'IN: 4

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

To jest klub padel 100% regionu Rennes. Dzięki 4 Indoor Paddle Fields jest to największy klub halowy w regionie. W jaskini tego klubu oddycha Padel. Zaraz po przybyciu do tego klubu filmy i zdjęcia wypełniają ściany domu klubowego. Antoine Le Prince, założyciel Spot'in wyjaśnia, że ​​to „pierwszy krok przed próbą stworzenia innych klubów Padel pod sztandarem SPOT'IN".

Spot'in wkrótce zaproponuje etap Pucharu Krajowego Padel 2016. Obecnie realizowanych jest wiele projektów mających na celu zwiększenie oferty padel.

The Garden: korty do wiosłowania 3

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

"Teren 3 może być 1 więcej, jeśli zajmieWyjaśnia Bruno i Vincenta Sapene, właścicieli jednego z najstarszych klubów tenisowych w regionie Rennes. Vincent Sapene dodaje, że widzi doskonałą komplementarność ze sportem uprawianym w tym klubie z wieloma rakietami do badmintona, tenisa i squasha. Czy to jedyny klub we Francji, który oferuje sport 4 w klubie?

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.