Puchar Rezerw, to jest to wydarzenie padel sponsorowany przez Richarda Mille i który odbywa się w ten weekend w Miami i zaprosił największe gwiazdy padel.

W rywalizacji staną naprzeciw siebie dwie drużyny, które będą próbowały zdobyć tytuł i to sławny Nagrody pieniężne płyta, która wywołała tyle dyskusji. Obie grupy – drużyna Miami i drużyna rezerw – składają się z najlepszych graczy w padel planety.

Dans Zespół Miami, znajdziemy: Superpiby, Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk, Momo Gonzalez, Juan Tello, Fede Chingotto, Maxi Sanchez i Alex Ruiz. Kapitanem tej drużyny jest nikt inny jak Jimmy Butler, gwiazda koszykówki Upał Miami.

Z boku Rezerwa drużyny, zawodnikami, którzy będą reprezentować tę grupę są: Coki Nieto, Gonzalo Rubio, Javi Garrido, Mike Yanguas, Jon Sanz, Juan Lebron i Ale Galan. Dla tego zespołu Derek Jeter, były amerykański baseballista i mniejszościowy współwłaściciel firmy Miami Marlins, będzie kapitanem drużyny.

Konkurs ten przypomina Puchar Laver tenis ziemny. Każdy mecz zdobywa punkty dla swojej drużyny. Pierwsze mecze dają jeden punkt. Jednak w miarę postępu spotkań przynoszą one coraz więcej. Jeśli więc któryś z zespołów nie osiągnie znacznej przewagi, wszystko rozstrzygnie się do ostatniego spotkania.

Pierwsze spotkania odbyły się wczoraj wieczorem, zwłaszcza ze stowarzyszeniem Tello / Chingotto… stary. Argentyńczykom udało się znaleźć Juana LeBrona i Javiego Garrido. Zwycięstwo blisko mety andaluzyjskiej pary, 6/3 5/7 10/5 co przywraca 1. punkt dla swojego zespołu.

Kolejne mecze niestety musiały zostać przełożone ze względu na pogodę. Mam nadzieję, że dzisiaj ten ostatni będzie bardziej łagodny.

W najbliższy piątek spotkania zaplanowano na 15:30 (czasu lokalnego) lub 21:30 we Francji, aby nadrobić opóźnienia w programach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​mecze można śledzić na żywo, na Youtube !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.