Reserve Cup to zupełnie nowy turniej rozgrywany po drugiej stronie Atlantyku, w Miami. Zrzesza największe nazwiska w padel : Lebron, stupaczuk, Galan, Telloitp. Jednak jego działanie różni się od zawodów, które zwykle widzimy.

Puchar Rezerw bardzo różni się od etapu Pucharu Rezerw World Padel Tour, od a Premier Padel czy nawet mistrzostwo świata. Aby nam to wszystko wyjaśnić, kto lepiej niż Nallé Grinda, założyciel Padel X i specjalista ds padel w USA ? To ostatnie pozwala nam lepiej zrozumieć tę niezwykłą rywalizację.

Puchar Rezerw to turniej rozgrywany przez drużyny. Siedmiu graczy reprezentują grupę i są trenowani przez kapitana. Ten ostatni ma obowiązek grać, przynajmniej raz, siedmiu graczy w jego drużynie.

Jeśli chcemy porównania, to trochę jak Puchar Lavera w tenisie. Już pierwszego dnia, w piątek, zwycięstwa procentują punkt 1 do ich zespołu. W sobotę każde spotkanie będzie warte zachodu Punkty 2. Z kolei w niedzielę ostatnia konfrontacja turnieju pozwoli zwycięskiej parze zwyciężyć Punkty 3.

Jak wyjaśnia nam Nallé Grinda, kapitanowie pierwszego dnia grają z graczami znajdującymi się najniżej w rankingu. Powód, dla którego mogliśmy zobaczyć Lebrona/Garrido lub Galan/Rubio. W niedzielę prawdopodobnie wystąpią tylko najlepsi gracze.

W końcu drużyna z największą liczbą punktów wygra ten Puchar Rezerw. Następnie zadaniem kapitana będzie redystrybucja Nagrody pieniężne graczom. Wiedząc, że tym więcej gracz grał et wygrane mecze, tym wyższa będzie Twoja wygrana na koniec turnieju!

Uwaga: wyjątkowo w tę sobotę mecze rozpoczynają się wcześniej, aby zrekompensować opóźnienie, związane z deszczem, zrobione w piątek w ciągu dnia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.