Przez pierwszy dzień turnieju mogliśmy obserwować bardzo wysoki poziom i zacięte mecze. Francuska para numer 1 składająca się z Sébastiena Hussera i Nicolasa Vanleberghe przeciwstawiła się hiszpańskiej parze Alvaro Garmilla i Victorowi Carretonowi.

Bardzo piękny i długi mecz, w którym wynik prawie się kilkakrotnie zmieniał. Hiszpanie byli bardzo zaskoczeni poziomem Francuzów, który wzrósł w tym roku i mogli odkryć poziom gry Belgów i
Holendrzy, z którymi nigdy nie grali.

W najbliższą niedzielę 4 hiszpańskie pary zagrają o pierwsze 4 miejsca. Francuzi, Belgowie i Holendrzy mogą sobie pogratulować bycia bardziej konkurencyjnymi niż kiedykolwiek, zawsze w przyjaznej atmosferze dzielenia się i spotkań. Doświadczenie, którym wszyscy się cieszyli, podobnie jak widzowie, którzy przybyli, aby odkryć praktykę.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !