En BelgiqueThe padel kontynuuje swój rozwój a teraz ma nowy klub padel z 2 piękne tereny na zewnątrz w RETC Lambermont.

Jest to miły przełom w Kelme Padel w Belgii, oferując pierwszy padel. A to dopiero początek, wyjaśnia jeden z promotorów marki w Belgii: Stéphane Diez.

To są 2 pola padel z dywanami, które znajdziemy na World Padel Tour. Dywany z bardzo małą ilością krzemionki, ta słynna granulka, piasek, który znajdujemy na stokach.

29 września klub zainaugurował swoje padel pod wspaniałym słońcem. Bardzo dobra organizacja Komitetu Sportowego i KELME PADEL AKADEMIA, która zapowiedziała, że ​​w najbliższych miesiącach mogą powstać kolejne nowe ośrodki.

Mieliśmy prawo do inicjacji z dwoma instruktorami z Kelme Padel Akademia przyjechała z Valence na tę okazję, pokazy, pokazowy mecz z najlepszymi belgijskimi zawodnikami, nie mówiąc już o słynnej świątecznej atmosferze Lambermont.

I gotowe! Pierwsze dwa pola padel Kelme Padel są zainstalowane w firmie RETC Lambermont!

Na twoich rakietach śnieżnych, Kelme Padel oczywiście, aby przetestować nową nawierzchnię STX Supercourt, taką jak Lebrón i Galán!

Podsumowuje Stéphane Diez, promotor Kelme Padel w Belgii.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.