Dla najbardziej nostalgicznych z nas są to piękne zdjęcia uchwycone podczas pierwszy wieczór Bullpadel pokaż 06. Tak naprawdę mieliśmy prawo do plakatu „zabytkowe” na torze centralnym, w tej pierwszej konfrontacji pomiędzy Martina Di Nenno et Paquito Navarro, w przeciwieństwie do Federico Chingotto et Juan Tello.

Mecz, który jak można było się spodziewać, dotrzymał wszelkich obietnic na bardzo wysokim poziomie, a przede wszystkim gwarantował dobry humor. Już dawno nie widzieliśmy takiego uśmiechu na twarzy Juan Tello ou przez Paquito Navarro którzy ponownie grali z partnerami, których szczerze doceniają.

Koniecznie pamiętajmy o zdaniu Fede Chingotto który powiedział nam na początku roku, że: „para Tello/Chingotto powróci„. Nie od razu, zwłaszcza w obliczu fanfarowego rozpoczęcia sezonu Super Szop pracz wzdłużAlejandro galan ale na pewno pewnego dnia.

Ze swojej strony, Wygląda na to, że Paquito Navarro znów odnalazł przyjemność na torze, obok Martina Di Nenno. Pamiętamy łzy tego ostatniego, kiedy dwa lata temu para zdecydowała się rozstać podczas WPT Santander Open. Niemal sprawia, że ​​zaczynasz się zastanawiać, czy tam nie ma cudownego rozwiązania dla Paquito Navarro, który na razie pozostawia niepewność co do swojego przyszłego kolegi z drużyny. Ponieważ najprawdopodobniej po separacji superpiby, Martin Di Nenno powinien udostępnić utwór Juanowi Lebronowi i Franco Stupaczuk i Mike Yanguas.

W każdym razie na tym plakacie z przeszłości przewagę uzyskała para Tello/Chingotto, która zwyciężyła w dwóch setach: 6 / 1 6 / 4. Rewanż odbędzie się dziś wieczorem i nie możecie go przegapić!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.