Zaryzykujemy: ale spodziewamy się powrotu pary Moyano / Capra i Lamperti / Gutierrez, ponieważ wydaje się, że problemy utrzymują się między Moyano i Gutierrez, a Capra i Lamperti na profesjonalnym padlu.

Złe relacje

Ramiro Moyano i Cristian Gutierrez mieli bardzo skomplikowany początek sezonu. Oba, oczywiście, na razie nie działa. I szybko obserwatorzy wyjaśnili, że na dłuższą metę byłoby to skomplikowane, gdyby nie nastąpił nagły zwrot.

Dla Miguela Lampertiego i Luciano Capry obraz Lampertiego podczas jego porażki 16e w Alicante Open mówi wiele o jego obecnym stanie umysłu i napiętym związku, jaki utrzymuje z leworęcznym Luciano Caprą , Na papierze sądzono, że ci dwaj gracze mogą coś zrobić na torze, ponownie początek sezonu zaprzeczał obserwatorom.

Wrócimy wcześniej

Moyano / Capra grali razem w zeszłym roku. Są z tego samego pokolenia i mają dobrą przyszłość. Ich separacja była nieco zaskakująca, biorąc pod uwagę raczej prawidłowy rok i dobrą umowę między tymi dwoma graczami. Abyśmy mogli zobaczyć ich razem podczas przyszłego Open.

Lamperti / Gutierrez to para znana od dawna. Po pierwsze, mają już dwa z nich, już świetną historię w Padel na starym torze, Padel Pro Tour i World Padel Tour ... I są już grane razem w 2011. Znają się bardzo dobrze, gra uzupełniająca. Powinniśmy je zobaczyć na ostatnim placu znacznie częściej niż obecnie.

Na razie nic oficjalnego. To więcej fikcji, która może się szybko zmienić w rzeczywistość, jeśli sytuacja się pogorszy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.