Końcowe fazy mistrzostw Gwadelupy z padel odbyła się w najbliższą sobotę 25 czerwca 2022 r. o godz Liga Tenisowa Gwadelupy w Gosier.

Trzy najlepsze drużyny z Saint-Martin i Gwadelupy były obecne na męskiej imprezie, aby zaprezentować wysokiej jakości show. Niezwykle bliskie spotkania miały miejsce na dwóch torach zlokalizowanych w Le Gosier.

Byliśmy świadkami wielkiego zwycięstwa Fabrice'a Pereza i Nicolasa Paula w finale z Patrickiem Marmolejo i Nicolasem Jaume z Saint-Martin, którzy nie byli niegodni. Po piorunującym starcie Saint-Martinois, którzy przemówili o swoim wspaniałym doświadczeniu, Fabrice i Nicolas byli w stanie stopniowo wracać do meczu i odpuszczać swoje strzały, aby wygrać w dwóch setach.

Poziom gry był szczególnie wysoki dla praktykujących, którzy dla niektórych odkryli tę dyscyplinę zaledwie kilka miesięcy temu.

Dlatego Fabrice i Nicolas zgarnęli swój bilet na mistrzostwa Francji, które odbędą się w październiku we Francji kontynentalnej!

Ranking końcowy Mężczyźni:

1 PEREZ Fabrice / PAUL Nicolas (Gwadelupa) – Zakwalifikował się do mistrzostw Francji

2 JAUME Nicolas / MARMOLEJO Patrick (SXM)

3 MARTOS Julien / STOEBNER Mathieu (SXM)

4 Eric GOUBLER / DIORE DE PERIGNY Facet (SXM)

5 AUJOULAT Florian / LONGUETEAU Nicolas (Gwadelupa)

6 MOUAFIK Ali-Amina / HURTADO BARCELO Rafael (Gwadelupa)

Ranking końcowy Kobiety:

LAFOURESSE Marilyn / CHENARD Quitterie (Gwadelupa) – Zakwalifikowany do mistrzostw Francji


Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!