Recenzja wideo jednego z najpiękniejszych meczów World Padel Tour w ostatnich latach: półfinału Granada Open 2018 między Diaz / Lebron i Stupa / Cristian.

Jest piątek i zwykle w piątek rano możemy cieszyć się ćwierćfinałami turniejów World Padel Tour na żywo. Niestety, od początku kryzysu w Covid-19 nie mamy już żywego padla, w który moglibyśmy się dostać.

Do czasu wznowienia programu WPT pozwala nam cieszyć się jednymi z najlepszych gier, które miały miejsce w ostatnich latach. Dziś w mitycznej części między Juanem Martinem Diazem / Juanem Lebronem a Franco Stupaczuk / Cristianem Gutierrezem.

Spotykamy się ponownie w 2018 r. Podczas Granada Open, a dwie pary walczą o miejsce w finale. Czterej mężczyźni zaprezentują wyjątkowy spektakl. Niezapomniane punkty i remis, który przejdzie do historii. Nie powiemy zbyt wiele dla tych, którzy nie znają wyniku i chcieliby cieszyć się odrobiną napięcia ... Baw się dobrze!

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!