Na korcie nr 5 w Roland-Garros, a padel efemeryczny. Do końca turnieju prowadzone będą zajęcia mające na celu przybliżenie szerokiej publiczności tej dyscypliny.

W tej chwili masz okazję zobaczyć Tony'ego Parkera w akcji na boisku podczas wystawy.

Współpracuje z byłą zawodową tenisistką: Alizée Lim!

L 'były gracz NBA a jego nowy partner sprzeciwia się Wendy Barsotti, członkini francuskiego zespołu padel niedawno wybrany do rywalizacji w Mistrzostwach Europy.

Wendy jest powiązana z Arnaud Di Pasquale, dyrektorem padel w FFT i byłym zawodowym tenisistą.

To, co możemy powiedzieć, gdy zobaczymy, jak mecz się rozwija, to to, że Alizée gra bardzo, bardzo dobrze! Jej przeszłość jako tenisistki służy jej wspaniale, pomimo marnotrawstwa w oknach.

Tony ma bardziej specyficzny styl gry, ale szybko się rozwija. Jego oko jako byłego najlepszego sportowca pozwala mu znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie. I wciąż ma tę wściekłość do wygrania, która sprawia, że ​​przekracza swoje granice.

Ma też spersonalizowaną rakietę z napisem „TP9”.

Publiczność jest na rendez-vous, co jest przyjemnością dla wszystkich po tym trudnym okresie.

Powrót publiczności Padel do RG

TP dla zabawy związał się z Robinem Hazizą przeciwko Limowi i Frédéricowi Rondeau. Były francuski koszykarz wydaje się kochać padel.

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.