Ricardo Oliveira, obecny prezes Portugalskiej Federacji padel, A sformalizował we wtorek swoją kandydaturę na prezydenta Sporting Club de Portugal. Portugalczycy nie mają dobrych relacji Luigi Carraro, prezes FIP, który w 2021 r. trzymał Portugalię z dala od międzynarodowych konkursów.

„Chcę być kolejnym prezesem, nie dlatego, że chcę być bohaterem, czego zawsze unikałem, ale dlatego, że jestem przekonany, że tylko racjonalnym, ambitnym i profesjonalnym zarządzaniem we wszystkich sektorach klubu możemy zniwelować tę lukę co oddziela nas od naszych rywali”, zapowiedział podczas prezentacji we wtorek.

„Nie biegam z nikim, ale zrozumiałem, że muszę zrobić ten krok, ponieważ „sportinguistas” muszą zastanowić się nad rzeczywistością klubu i zdać sobie sprawę z trudności, które nas czekają, jeśli będziemy kontynuować tę drogę”kontynuuje.

Wybory zaplanowano na 5 marca i trudno uwierzyć, że Ricardo Oliveira mógłby realizować te dwie misje jednocześnie. Portugalia bez wątpienia będzie chciała odnowić kontakt z FIP w tym kontekście międzynarodowej transformacji padel, a odejście obecnego prezydenta może w końcu ułatwić sprawę.

Ricardo Oliveira thomas johansson apt padel wycieczka

Źródło: Raquetc.com

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !