Javi Rico i Leo Augsburger wkrótce utworzą nową parę na sezon 2023.

Nasz kolega Juego de Padel i Pade Alto to potwierdził. Obaj partnerzy rzeczywiście spotkają się pod koniec trasy po Ameryce Południowej.

Najlepsza opcja

Jeden z głównych interesariuszy, Augsburger, powiedział: „To potwierdzone, zagram z Javim Rico. Był najlepszą opcją„. Wybór młodego Argentyńczyka motywowany doświadczeniem, jakie mógł mu dać Rico, a także jego stabilnością w obronie.

Znajdź post z ogłoszeniem targowym ICI.

Niezwykła podróż

Od tego finału w Argentynie w wieku zaledwie 18 lat z Tino Libaakiem (17 lat) podczas WPT Open La Rioja, nic nie wydaje się powstrzymywać młodych geniuszy. Dwóch Argentyńczyków rzeczywiście zrobiło imponującą passę, docierając do finału turnieju. Jednak to doświadczenie przejęło od tego czasu Coello i Tapia, którzy wygrali.

Zwycięstwo Libaak Augsburger La Rioja w 2023 roku

Wspaniała ścieżka, która skłoniła kilku czołowych graczy do zainteresowania się dwoma młodymi Argentyńczykami. Na przykład, rozmawialiśmy z tobą wczoraj o nowa para utworzona przez Lamperti i Libaak na kolejnym turnieju WPT w Reus.

A teraz?

Leo Augsburger gra obecnie w Chile Open z Mikiem Yanguasem, zastępując swojego partnera Alexa Arroyo, który musiał wycofać się z powodu kontuzji.

Jorge Ruiz Javi Rico nowy pareja 2023

Javi Rico rozpoczął ten sezon u boku Jorge Ruiza. Hiszpan nie mógł jednak wziąć udziału w dwóch ostatnich turniejach z powodu kontuzji żebra.

Obecnie nie jest jasne, kto będzie kolejnym partnerem Ruiza.

Ciąg dalszy nastąpi…

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!