W najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał tego pierwszego turnieju stemplowanego Premier Padel. To właśnie w Arabii Saudyjskiej zawodnicy zostawili swoje torby na pierwsze ważne spotkanie w sezonie.

Finał panie

Nic więc dziwnego, że do finałowej walki zakwalifikowały się dwie ulubione pary. Z jednej strony będziemy mieli Ariana Sanchez i Paula Josemaria a z drugiej para chwili, Delfina Brea / Beatriz Gonzalez. Ci ostatni, którzy w ten sposób zemścili się na Jessice Castelló, która w zeszłym sezonie pokonała ich w ćwierćfinale w Paryżu, na początku roku będą musieli zmierzyć się z numerem 1 w świetnej formie.

Finał mężczyzn

Wśród mężczyzn znajdziemy Arturo Coello i Agustin Tapia względem cyfr 1 obwodu Alejandro Galan i Juan Lebron. "El Lobo i El Galantico” wydają się wracać, biorąc pod uwagę ich występy w tym tygodniu. Obaj Hiszpanie osiągnęli dobre wyniki, grając na poziomie, na jakim znają się. Podczas półfinału dwóm przyjaciołom udało się pokonać „Superpiby”6/2 – 4/6 – 6/1. Jednak dzisiaj to spotkanie nie będzie spacerkiem po parku, gdyż naprzeciwko nich przyjdzie im stoczyć walkę z potężnym Coello/Tapią, który da z siebie wszystko, aby w tym roku zdobyć tron.

Zrozumiesz, dlatego będziemy do tego uprawnieni prawdziwe starcie tytanów podczas tych dwóch meczów.

Walki rozpoczną się o godzinie 17:00 finałem kobiet, po którym na tor wejdą mężczyźni. Obydwa spotkania można śledzić na stronie youtube.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.