Prawdziwy entuzjazm

Padel Magazine : Jako dyrektor Tuluza WPT, jak się sprawy mają? 

Robin Haziza : „Rośnie entuzjazm, prawdziwe wsparcie dla turnieju w Tuluzie, a potem w regionie Occitanie. Każdego dnia otrzymuję kilkanaście wiadomości z pytaniem, jak kupić bilety, kiedy będzie czynna kasa… Wokół imprezy panuje prawdziwy entuzjazm i jest to świetne dla całej społeczności graczy z padel we Francji, aby wreszcie móc zobaczyć z nami najlepszych graczy na świecie we Francji w Tuluzie, a następnie przeżyć dość wyjątkowe wydarzenie. »

Padel Magazine : Czy możesz nam opowiedzieć o miejscu wybranym przez organizatorów i jego pojemności?

Robin Haziza: « Liczba miejsc będzie ograniczona i oczywiście mamy nadzieję, że w ciągu pięciu dni stadion zapełni się. Zdecydowaliśmy się być w Palais des Sports André-Brouat w sercur Z Tuluzy. Chcemy zapewnić naszym fanom całkiem fajne wrażenia, będą blisko centrum miasta, z barami i wszystkim, czego potrzebujesz, aby spędzić udany weekend ze znajomymi. Jeśli chodzi o miejsca, to rzeczywiście jest to arena, która zostanie podzielona na dwie części, ponieważ w Palais des Sports umieścimy dwa boiska. W związku z tym powstanie kort centralny i kort numer 2, a pojemność będzie wynosić od 3000 do 3500 osób od środy na rozpoczęcie losowania finałowego do niedzieli z finałami mężczyzn i kobiet. »

Kilka niespodzianek w przyszłości

Padel Magazine : Przed konferencją prasową, która odbędzie się na Place du Capitole, wyobrażamy sobie, że podczas tego wydarzenia będzie kilka niespodzianek, jak to się ułoży? 

Robin Haziza : „Chodzi o to, aby wprowadzić DNA specyficzne dla padel, naprawdę chcemy wprowadzić „mocną” stronę, którą ludzie lubią. W przygodzie jestem związany z Tonym Parkerem i Teddym Rinerem, więc wokół tych sportowców powstaje ekosystem.

Wiemy też, że jest wielu miłośników padel wśród byłych sportowców, a nawet wśród świetnych gospodarzy telewizyjnych, więc pomysł polega na tym, aby zebrać ich razem na imprezie, którą nazwaliśmy All Star Padel Gra. Wydarzenie to odbędzie się w lokalnym klubie, który został wybrany do organizacji previas, previas oraz części losowania kobiet. Dajemy możliwość finalistom tego All Star Padel Mecz do rozegrania finału w Palais des Sports przed 3000 osób między półfinałami w sobotę.

parker limuzyna padel roland garros

Są „zalety”, które będą bardzo ładne z małą wioską handlową, a także wyjątkowym aspektem odbiorczym. Co wieczór będziemy organizować imprezy, chodzi o to, aby padel stań ​​się alibi do zabawy, oglądania wspaniałych meczów, miłego weekendu z przyjaciółmi i dobrej zabawy. »

Padel Magazine : To wydarzenie to przede wszystkim szansa zobaczenia najlepszych graczy na świecie we Francji, jakie przesłanie chcesz przekazać w odniesieniu do tego, co padel dzisiaj na żywo? 

Robin Haziza : „Stworzyliśmy to wydarzenie, aby społeczność padel Francuzi mogą przychodzić na mecze, że mają dostęp do najlepszych graczy na świecie. Dzisiaj coś się dzieje wewnętrznie, to raczej dobry sygnał, że istnieje konkurencja o to wspaniałe show, które jest oferowane nam przez prawie 10 lat na WPT. Obecnie to WPT, może jutro będzie coś innego, albo nie, ale w każdym razie to, co nas niepokoi, to rok 2022.

Wydarzenie to zostanie ugruntowane w kamieniu wraz z pierwszym w historii otwartym turniejem WPT we Francji, który zgromadzi 20 najlepszych graczy na świecie. Mam nadzieję, że Alix (Collombon) i Léa (Godallier) osiągną bardzo wysoki poziom. Canal+ będzie transmitować wydarzenie od piątku do niedzieli, to wyjątkowa okazja, aby móc go poprowadzić. Wojna wewnętrzna to nie nasza sprawa. Chcemy, aby był popularnym sukcesem, a przede wszystkim, aby był padel który zarabia więcej niż cokolwiek innego. »

Poniżej możecie obejrzeć wywiad wideo:

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.