Jeśli wielką nowością jest pojawienie się Pablo Aymy na czele męskiej selekcji, FFT ogłosiła również, że Robin Haziza został ponownie mianowany.

Ten, który trenował tricolors od 2020 roku, jest oczywiście zachwycony, że może kontynuować prowadzenie Bleues, jak wskazuje w swoim Artykuł FFT "Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować przygodę. Dla mnie ważną kwestią jest wspieranie i pomoc w rozwoju padel kobiecy. Stworzyliśmy grupę, która ewoluuje wraz z nowicjuszami na ostatnich zawodach, aby mieć zespół, który dzisiaj jest bardzo konkurencyjny i chcielibyśmy bardzo szybko stanąć na podium na mistrzostwach świata, dokonując, mam nadzieję, naszej zemsty na Włochach.

Arnaud Di Pasquale był również entuzjastyczny: ” Wyniki były wyraźnie zgodne z wyznaczonymi przez nas celami.. Wszystkie swoje cechy oddaje na służbę zespołowi. Jest kimś bardzo zaangażowanym, bardzo zainwestowanym, który bardzo dobrze zna swój sport. Czujemy, że udaje mu się przekazać właściwe wiadomości we właściwym czasie, doskonale towarzyszy graczom i cieszymy się, że możemy odnowić z nim współpracę. 

"Jesteśmy na swoim miejscu w światowej hierarchii. Celem jest utrzymanie go i zmniejszenie dystansu do najlepszych. Byłoby przedwczesne twierdzić, że jest w stanie pokonać Hiszpanię czy Argentynę, ale niektóre narody, takie jak Brazylia i Włochy, mogą być dostępne.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.