Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory półfinały du World Padel Tour Adeslas Madryt Otwarte 2021 zaczął się szokiem w kobiecym stole. Lucia Sainz i Bea Gonzalez są wymagane 5/7 7/6 7/5 w 3h06 twarz Alejandra Salazar i Gemma Triay.

Absolutna walka

Po 5 latach spędzonych razem Gemma Triay i Lucia Sainz są po raz pierwszy przeciwnikami. Później tego ranka otrzymają nagrodę za najlepszą parę z poprzedniego sezonu.

W tym pierwszym secie napięcie jest wyczuwalne między czterema graczami, którzy bardzo dobrze się znają. Ten mecz wygląda jak finał, a te dwie pary wiedzą, jaka jest stawka w tej pierwszej konfrontacji w sezonie.

Salazar / Triay wydaje się dominować w grze, ale Sainz / Gonzalez decyduje w ważnych momentach. Wygrywają też oba punkty złota pierwszego zestawu.

Widzowie Centrum Wizinka, widzowie Cel telewizyjny i innych nadawców międzynarodowych, I 40 000 internautów na Youtube cieszą się bardzo spektakularnym meczem z kilkoma odzyskami w par 3.

Alejandra Salazar jest w stanie podnieść swój poziom gry na koniec seta. Jego solidność pozwala zaszczepionemu nr 1 wyrwać pierwszy zestaw. 7/5

alejandra-salazar-gemma-triay-półfinale-adeslas-madryt-open-2021-_dsc8965-copia-1170x658

Scenariusz Hitchcocka

Salazar zaczyna zestaw tak, jak skończyła pierwszy. Madryt ratuje dwa punkty przerwania udowadniając, dlaczego znajduje się w czołówce WPT.

Bea i Lucia popełniają mniej błędów i wydają się zyskiwać przewagę, łatwiej wygrywając swój pierwszy serwis.

Mecz przełącza się na usługę Bea González. To właśnie w tych grach usługowych Sainz / Gonzalez jest najtrudniejsza. Andaluzyjczycy i Katalończycy budzą opinię publiczną, oszczędzając 4 punkty przerwania i podłącz ponownie w 2-2. Dominacja psychologiczna zostaje wzięty, a dwaj Hiszpanie przekraczają siebie nawzajem.

W dziewiątym punkcie przerwania seta, Salazar / Triay W końcu przekształca swoją dominację w przewagę strzelecką, ale ich wredni przeciwnicy natychmiast odzyskują przewagę i wygrywają grę serwisową. 4/4.

Lucia Sainz podaje podwójny błąd dwa punkty meczowe w Salazar / Triay, ale Sainz / Gonzalez wstaje po raz kolejny, by odebrać o 5/5. Hitchcock niewątpliwie przeszedł przez Madryt, aby napisać ten scenariusz.

Bea Gonzalez i Lucia Sainz zapisz dwa nowe punkty meczowe, aby wziąć ten set do tie-breaku. W Madrycie nie można oddychać powietrzem. Przejmują numer 1 i wygrywają drugiego seta. 7/6 (7-2). Ten mecz zasłużył na trzeci set!

lucia-sainz-półfinale-adeslas-madryt-open-2021-_dsc7277-copia-1170x658

Le padel u szczytu

Gonzalez / Sainz zyskał pewność siebie i wydaje się być w stanie zdominować trzeciego seta. Część 14-2 między końcem drugiego a początkiem trzeciego. 2/1

Bea González robi wrażenie. Fizycznie bystra i technicznie bardzo precyzyjna, oferuje swojemu zespołowi 3 punkty przełamania, ale Salazar i Triay Uratuj ich. Malaguene zapewnia swoją grę usług. 4/3.

Le punkt meczu przybywa na złoty punkt na 4/3. Rajd ponad 50 uderzeń rakietą, który jest już częścią historii tego sportu. Gemma Triay kończy to uderzeniem pełnym wściekłości. Mecz został przerwany na minutę: krew na łokciach zawodników.

bea-gonzalez.-półfinały-adeslas-madryt-open-2021-_dsc8362-copia-1170x780

10. partia 3. seta mogła być ostatnią. Gonzalez / Triay oferuje siebie dwa punkty meczowe, ale Bea Gonzalez tęskni za tym, czego nie można przegapić w punto de oro. Wydaje się, że wychodzi z gry, ale jej odporność pozwala jej utrzymać poziom gry. Lucia Sainz przejmuje rolę przywódcy i kończy jedenastą partię. 6/5

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory 3 godzin gry spasowali, ale obaj gracze nie mogą się zdecydować. Ostateczny tie-break wydaje się nieunikniony, ale Bea i Lucia są zdeterminowane, aby zakończyć ten pojedynek. Czwarty punkt meczowy będzie właściwy. 7/5

Lucia Sainz i Bea Gonzalez wygrały 5/7 7/6 7/5 w 3:06.

sainz gonzalez triay salazar Statistics półfinał Madryt 2021

Ten mecz jest poświęceniem samorodka Malagi Beo Gonzalez, który jest teraz częścią elity padel tylko na całym świecie 19 roku. Łucja Sainz zapewnia równowagę, która może pozwolić tej parze zdominować sezon.

Bea González: „Cudowne uczucie usłyszeć wsparcie ze strony publiczności. Obie pary mogłyby dziś wygrać, ale upadł po naszej stronie ”.

Łucja Sainz: „To była bardzo trudna gra. Chcę pogratulować tej bestii (Bea), ponieważ jej poziom gry jest naprawdę imponujący. ”

Będziemy wspominać tę pierwszą wielką walkę roku na torze kobiet. Dziś prawdziwy rywalizacja urodził się pomiędzy tymi dwoma parami, co niewątpliwie zapewni nam bardzo ekscytujący rok na World Padel Tour.

Le impreza sportowa oferowane przez to dopasowanie jest kolejnym dowodem na to, że padel profesjonalista ma wszystko, aby stać się światowym programem wzorcowym.

bea-gonzalez-półfinale-adeslas-madryt-open-2021-_dsc7314-copia-1170x658

Zdjęcia: WPT.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !