Wideo z kilka minut Rogera Federera na torze padel : to może wydawać się trywialne, ale w rzeczywistości jest to coś bardzo ważnego dla padel.

Rzeczywiście, tweet Rogera, w którym widzimy go na torach Klub golfowy i jachtowy Dubai Creek. został już wyświetlony ponad trzy miliony razy! Wiele mediów udostępniło te informacje, tworząc doskonałą ekspozycję dla naszego sportu. Zwłaszcza, że ​​człowiek z dwudziestoma turniejami Grand Chelem jest popularną postacią wśród fanów sportu w ogóle! Rzeczywiście, niektórzy nie wahają się zadeklarować, że tak Wolę zobaczyć to na torze padel niż oglądać gwiazdy tenisa grające w turniejach ATP !

Trzeba powiedzieć, że Federer to planetarna supergwiazda, która ma ponad 11 milionów obserwujących na Instagramie. Porównywać, najczęściej obserwowani przez graczy padel, Paquito Navarro, liczy ponad dwudziestokrotnie mniej!

Ponadto najlepsi gracze z padel sami są świadomi rozgłosu, jaki jeden z najwybitniejszych tenisistów w historii może nadać tej działalności. Bela, który podobnie jak Szwajcar jest wyposażony przez Wilsona, wydawał się bardzo szczęśliwy widząc Rogera z jego pala !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !