Tak Roger Federer wciąż wraca do zdrowia, Tak, Szwajcar nie skończył namawiać nas na kortach tenisowych, ale to nie przeszkadza Fernando Belasteguin marzy o Federerze na torze padel. 

Roger Federer zna padel

Roger, 39 lat, pochodzący z Bazylei, już się z nim spotkał rakieta padel… To było kilka lat temu z Andym Murrayem. Jeśli Szwajcarzy jeszcze tak naprawdę nie przetestowali padelMurray stał się regularnym graczem w sporcie do tego stopnia, że ​​zainwestował w swój biznes w Wielkiej Brytanii. .

Roger Federer zostanie znaleziony w 2021 roku na kortach tenisowych po 2 operacjach z Wimbledonem i Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio.

Tymczasem legenda padel świecie, Fernando Belasteguin ma nadzieję zobaczyć Rogera Federera na padel.

Może po karierze Pan Ivan Ljubicic?

Zew stopy Belasteguina

Argentyńczyk, Fernando Belasteguin, nie ukrywa tego: dla niego, jeśli Roger się na to stawia padelbędzie w stanie nadać temu sportowi nowy wymiar. Marzy o rzuceniu na niego rakiety padel w rękach i baw się tym.

Dobry wybór, ponieważ nowym sponsorem Beli jest to samo co Roger: Wilson. I łatwo możemy sobie wyobrazić, że amerykańska firma już myślała o skojarzeniu ich na 20x10, przynajmniej na wystawę.

Dziś gra bardzo wielu tenisistów padel… Zaczynając od hiszpańskich i argentyńskich tenisistów, którzy dla niektórych są kąpani w padel przez długi czas. Było to również widoczne podczas Open Sud de France w Montpellier, ponieważ wielu profesjonalnych tenisistów spędzało czas na padels przed rozegraniem turnieju tenisowego.

Bela: „Spróbujemy zmusić Federera do gry padel"

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.