Padel Magazine - Dwie najlepsze pary światowe są ponownie w finale dużego turnieju. WPT w Granadzie nie odejdzie od reguły. Ten pojedynek, który staje się prawie cotygodniowym spotkaniem, zachwycił widzów i w mniejszym stopniu przypomina nam może pojedynek Nadala z Djokoviciem w tenisa.

Już po raz dziewiąty w tym sezonie Juan Martín-Fernando Belasteguín i Juani Mieres-Pablo Lima skrzyżowali miecze w finale. Przewaga do światowego numeru 9, ale para hiszpańsko-brazylijska nie jest daleko.

Pierwsza gra tego dnia była raczej rozczarowująca. Nie chodziło o to, że jakość gry była mierna, ale książęta byli zbyt daleko, aby martwić się Paquito Navarro i Jordi Muñoz. 6 / 1 6 / 2 był wynikiem tego meczu. Pablo i Juani byli niezwykle skuteczni, ponieważ gry były dobrze i naprawdę ciasne i nie odzwierciedlają tej gry.

Drugi mecz był o wiele bardziej interesujący, ponieważ prawie widzieliśmy porażkę królów Hiszpanii. Miguel Lamperti i Maxi Grabiel zdobyli światowe numery 1, wygrywając pierwszy zestaw 6 / 4. Ale tutaj nie znajdują się na szczycie rankingu za nic, a Bela, która była tam raczej do tego czasu, wzięła sprawy w swoje ręce. Dwa zestawy wirowały z prędkością światła. Miguel Lamperti i Maxi Grabiel po raz kolejny kłaniają się światowym liczbom 1, uniemożliwiając im dotarcie do finału WPT, którego od dawna nie próbowali.

Wszystko jest gotowe do finału między dwiema najlepszymi parami na świecie. Gry są gotowe.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.