Po 14. koronacji Rafaela Nadala w Roland-Garros, Francuska Federacja Tenisowa przygotowuje się do przyjęcia Greenweez Paris Premier Padel Major w przyszłym lipcu.

Będzie to pierwsza edycja na Stadionie Roland-Garros i Prezydenta Międzynarodowej Federacji Padel (FIP), Luigi Carraro, przewiduje „największe wydarzenie padel na świecie".

Turniej odbędzie się w dniach 11-17 lipca 2022 roku.

Stadion Rolanda Garrosa odmieniony w barwach padel

Po tenisie udaj się do padel u Rolanda Garrosa. Dyrektor turnieju, Arnaud Di Pasquale, mówi nam o tym trochę więcej organizacja :

„Stadion Roland-Garros zostanie całkowicie odświeżony w barwach zawodów padel. Celem jest zaoferowanie tego „Grand Chelem du padeljego własna tożsamość. 

6 kortów tenisowych, w tym centralny, zostanie przekształconych w padel na ten wielki tydzień rywalizacji. 

Najlepsi gracze na świecie padel Będzie obecny. Świat tenisa ma do zaoferowania to, co najlepsze dla padel".

logo greenweez paris premier padel major 2022

Roland Garros Padel : duże przyjęcie

Z tej okazji część stadionu Roland-Garros zostanie całkowicie odnowiona. Rzeczywiście, sądy od 2 do 6 i sąd centralny zostaną skonfigurowane w formacie padel.

Philippe Chatrier, legendarny dwór stadionu Roland-Garros, rzeczywiście zostanie odcięty od nieco ponad połowy swoich miejsc. Górna część giełdy będzie zamknięta. Łącznie dostępnych będzie 8000 miejsc dla publiczności z 15 225 dostępnych.

Jeśli w ciągu tygodnia zapełnienie Stadionu może być skomplikowane, mamy oczywiście nadzieję, że centrum będzie pełne w weekendy, w szczególności dzięki atrakcyjnej polityce cenowej.

Roland garros rozbić arnaud di pasquale

Pamiętaj, że od czasu remontu gruntu tor można przekształcić w halę w przypadku złej pogody dzięki rozsuwanemu dachowi.

Głosem Gillesa Morettona w konferencja prasowaorganizatorzy planują, podobnie jak w tym roku w tenisie, „nocne sesje”:

"Celem jest umożliwienie kibicom, wszystkim, którzy pracują w ciągu dnia, przyjść i cieszyć się zawodami, nawet wieczorem.mi".

Atrakcyjne stawki

Jak wspomnieliśmy powyżej, bardzo atrakcyjne ceny pomogą w promocji tego sportu. FFT chce przyjąć jak najwięcej osób, a prix miejsca nie powinny stanowić bariery. To wiadomość wysłana przez organizatorów.

"Ceny w losowaniu głównym wahają się od 20 € do 50 €. W przypadku kwalifikacji, które odbędą się w niedzielę 11 czerwca, FFT ustaliło jednorazową cenę w wysokości 10 euro za wejście na stadion Roland-Garros i cieszenie się pokazem– wyjaśnił dyrektor turnieju Arnaud Di Pasquale.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży biletów, to się dzieje ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.