L 'Włochy niedawno przekroczony krótki kurs z 2000 roku de padel dostępne. Rzym i jego region, Lazio, to dane dotyczące praktyki w Bel Paese. Właśnie przekroczyli kamień milowy 700 lądujepotwierdzając w ten sposób ich pozycję lidera w kraju.

Elokwentny spis ludności

Mr Padel Paddle to wzorcowa witryna we Włoszech, która ma rozszerzenie Wyszukiwarka, „Cerca un campo”, aby zidentyfikować wszystkie szlaki dostępne w La Botte. Szczególnie niezawodne narzędzie to wykonało spis ludności w całym kraju do tworzenia statystyk według miasta i regionu.

Region Lazio jest najlepiej zaopatrzony nie mniej niż 263 struktur. Rzym i jego prowincja mają lwią część, przyjmując 203, czyli 77% całkowitej podaży. Na 700 kortów589 jest rozrzuconych po całym terytorium, czyli 84%. 20% to pomieszczenia wewnętrzne (średnia krajowa to 29%).

PADEL - WŁOCHY - RZYM - LAZIO - 2 - GRUDZIEŃ 2020

Kapitał na więcej niż jeden sposób

Rzym jest twierdzą padel z Bel Paese. W stolicy, ale także na całym półwyspie dominują dwa kluby. Plik Radość Padel klub ma nie mniej niż 12 pól, z których połowa jest zadaszona. Plik Bola Padel klub, jego rywal numer 1, ma 11 torów, z których 3 są pokryte. Dziesięć rzymskich klubów ma 7 lub więcej kortów, a tylko 3 z nich nie mają wewnętrznych torów.

Region Lazio koncentruje 28% padel. Dowodemwzrost liczby pasów startowych w całym krajuten odsetek znacznie spadł. W rzeczywistości w kwietniu 2020 r. Stanowił 34%. Te same dane dotyczą sądów, ponieważ dotyczą one 33% oferty włoskiej, wobec 42% jeszcze 10 miesięcy temu.

François Miguel Boudet Dziennikarz padel sport

Jestem dziennikarzem sportowym mieszkającym w Barcelonie i oczywiście fanem padel.

RMC Sports, L'Equipe Magazine, Sport24, Infosport +, BeIN sports, a teraz wisienka na torcie: Padel Magazine ! ;)