Gonzalo Rubio i Aday Santana łączą siły w nowych projektach na rok 2020. W czasach, gdy bitwa o placówki jest bardzo trudna, ta nowa para szuka stabilności.

Dwóch wielkich hitterów, którzy powinni mieć przewagę na torze World Padel Tour. Każdego roku gra przyspiesza. Gonzalo Rubio, ten andaluzyjski leworęczny, był jak dotąd u boku Ernesta Moreno, Dzisiaj szuka nowego projektu i przede wszystkim takiej samej stabilności, jaką miał z Ernesto.

Gonzalo Rubio zwrócił się do doświadczonej strony, Canarian Aday Santana. Aday jest graczem, który dobrze zna tor, lubi kończyć punkty żelazną pięścią ... a także szuka stabilności ze swoim partnerem.

Majonez, który powinien dobrze pasować między tymi dwoma graczami, dwoma graczami, którzy starają się robić lepiej niż w 2019 roku, w tym celu będą musieli wykonać więcej ćwierćfinałów, a nawet przejść w półfinałach.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.