Rugby Park 64, położony w Idron, niedaleko Pau, ma zupełnie nowe obiekty, które zadowolą fanów padel coraz liczniejsze w Pyrénées-Atlantiques. Centralny padel wart World Padel Tour, kryty tor i nowy wygląd boiska do siatkówki plażowej. Krótko mówiąc, ciężki!

Kraina padel w trybie World Padel Tour !

Rugby Park 64 nowe boisko dywanowe WPT

Klub Rugby Park 64 przechodzi remont po miesiącach refleksji, aby wydobyć jak najlepszy projekt. W programie: centralny padel wyposażony w oficjalny dywan firmy World Padel Tour !

Dywan Mondo WPT Rugby Park 64

Wokół boiska strefy zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających graczach. Znajdziesz róg dla rozgrzewka i uspokojenie aby zapobiec obrażeniom. Ponadto, zawsze w duchu dawania graczom z siebie wszystkiego, klub będzie rozwijał grę. trening fizyczny, z obszarem przeznaczonym do ćwiczeń cardio i wzmacniających.

Udogodnienia, które pozwolą Ci ćwiczyć najlepiej padel !

Świątynia dla sportowców!

Pole 1 w Rugby Park kryty

Oprócz tego nowego, centralnego boiska na wysokim poziomie, klub przeprowadza także restrukturyzację drugiego padel kryty, a także boisko do siatkówki plażowej.

W związku z tym klub będzie miał teraz cztery utwory padel u góry: dwa wewnętrzne i dwa częściowo zadaszone. Do tego trzeba dodać boisko do siatkówki plażowej, oczywiście rugby, ale także piłka nożna, sandball, squash ... Nie wspominając o części fitness! Krótko mówiąc, prawdziwy kompleks dla wszystkich fanów sportu!

Jeśli Rugby Park 64 jest wyposażony w profesjonalne udogodnienia, atmosfera zawsze pozostanie przyjazna ten klub, w którym trzecia połowa jest szczególnie ciepła.

Teraz będziemy musieli poczekać na odejście ograniczeń sanitarnych, aby móc uruchomić nowe obiekty wewnętrzne. Przypomnij sobie, że utwory padel zewnętrzne są zawsze otwarte.

 

Rugby Park 64

19 Avenue du Camp, 64320 Idron

 

Zdjęcia źródłowe i źródłowe: Rugby na Facebooku 64