Rui caetano ogłosił odejście ze sportu. W wieku 29 lat, le Portugalski piłkarz postanowił rozpocząć nowe życie otwierając kluby padel w Portugalii.

Na swój ostatni mecz z Varzim SC, wejdzie do gry i strzeli gola. Ostatni z jego wyczynów w piłce nożnej. Jego największym wspomnieniem prawdopodobnie pozostanie finał mistrzostw świata sub20 że będzie grał swoją selekcją przeciwko Brésil.

„Wiem, że jestem bardzo młody, ale zdecydowałem się zakończyć karierę piłkarską. Jestem przedsiębiorcą i chcę skupić się na swoich biznesach. Mam siedem siłowni i Otwieram dwa kluby padel" wyjaśnia były piłkarz.

 

Portugalski napastnik mógł kontynuować grę w piłkarskim świecie, ale kierowała nim jego przedsiębiorcza dusza.

„Nadal mogłem grać cztery lub pięć lat. Piłka nożna była najlepszym treningiem, jaki mogłem mieć. Nauczyłem się być liderem, pracować pod presją i pracować w zespole. To najlepsze umiejętności, jakie można zdobyć, aby podjąć to nowe wyzwanie ”.

rui caetano piłkarz portugalskiej emerytury

Były gracz Paços de Ferreira otworzy się zatem dwa trefl padel w Portugaliikraju, w którym liczba sądów stale rośnie. Widzimy to ponownie le padel jest w modzie wśród profesjonalistów piłkarskich !

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.