Najpierw Sara Ruiz Soto i Alicia Blanco, które wygrały w etapie APT Padel Wycieczka. Mireia Herrada i Laia Rodriguez walczyły dobrze, ale konsekwencja ich rywalek zrobiła różnicę.

Pierwsza runda doświadczenia dla Ruiz / BlancoAlicia Blanco

Ten finał pomiędzy dwoma zespołami, które w turnieju przegrały taką samą liczbę setów, wydaje się bardzo wyrównany. Ruiz i Blanco, zajmujący 58. i 62. miejsce w rankingu WPT, robią pierwszą przerwę. Natychmiastowa reakcja rozstawionego 2 Herrady / Rodrigueza, który wszędzie wraca do 3. Pomimo tego powrotu do gry, Mireia i Laia grają katastrofalną grę w 5/6 i oferują pierwszą rundę swoim przeciwnikom.

Herrada / Rodriguez pęka w ważnych momentach

W drugim akcie para 100% Cartri zaczyna z nogami na ziemi i odrywa się 3/0. Gra następnie równoważy się, a Herrada / Rodriguez trzyma się, aby odbić się na 5/3.

Herrera apt padel kanaryjska wieża

Podobnie jak w pierwszej rundzie, Mireia Herrada i Laia Rodriguez pękają, gdy serwują, aby powrócić do 5/5 i pozostawić tytuł Sarze Ruiz i Alici Blanco, które w związku z tym pozostają niepokonane na torze APT!

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!