Podejrzewaliśmy to, gdy zobaczyliśmy, że Alejandra Salazar była zarejestrowana w Rzymie razem z Carmen Goenagą, Madrynianka i Tamara Icardo nie będą obecni na ceremonii Betclic Premier Padel Burgund P2.

Uderzona w nogę Tamara najwyraźniej nie jest jeszcze gotowa na powrót na stoki. Pary 1 i 4 nie pojadą do Żyrondy, w związku z czym konkurencja zapowiada się na bardzo otwartą.

Na liście abonentów zaszły jeszcze dwie zmiany. Ana Catarina Nogueira kontuzjowana, Marta Talavan połączy siły ze 106. zawodniczką świata, Laurą Lujan Rodriguez. Wciąż wracająca do zdrowia Karolina Navarro, która najwyraźniej nie wyzdrowiała, nie pojawi się na wycieczce. Weteranka i zawodniczka, z którą miała grać w drużynie, Bruna Melo, ostatecznie odeszła.

Na tych zmianach skorzystają pary Perez/Lucendo i Varo/Girdo, które przechodzą z listy oczekujących na listę par dopuszczonych do kwalifikacji!

Zaktualizowana lista:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !