San Sebastián po hiszpańsku lub Saint-Sébastien po francusku, 30 minut od Biarritz, to stolica hiszpańskiej gastronomii, ze swoimi gwiazdami restauracji (w sumie w mieście jest ich 17) i licznymi barami pintxos, słynne baskijskie tapas.

San Sebastian: miasto, w którym można mieszać bandejas et pintxos !

San Sebastián, liczący 190 000 mieszkańców, jest nie tylko miejscem dla smakoszy i turystów o międzynarodowej renomie, ale także przede wszystkim miejscem bardzo sportowym: z klubem piłkarskim La Liga, Real Sociedad, który w tym sezonie rywalizuje w Lidze Mistrzów, surfingiem i Oczywiście, padel.

Agencja Sport Prestige z siedzibą na Wybrzeżu Basków oferuje szkolenia padel w tym wspaniałym mieście, gdzie padelists mogą uprawiać swój ulubiony sport pod okiem trenerki Marii José Sbrascini, byłej trzykrotnej mistrzyni świata w padel.

Program opiera się na intensywnej praktyce padel, z dziesięcioma godzinami szkolenia w ciągu trzech dni. Obiady i zakwaterowanie we wspaniałym czterogwiazdkowym hotelu w centrum miasta są wliczone w cenę pobytu, podobnie jak wszystkie transfery.

Na wieczory Sport Prestige przygotował listę najlepszych restauracji i barów w mieście pintxos aby ofiarować je swoim stażystom, którzy będą mogli skosztować tortilli, polędwica lub inną kałamarnicę po spożyciu bajada, bandeja et vibora na stokach z trenerami.

Prestige Sport Courses 2024: dobry pomysł na prezent na Święta Bożego Narodzenia (karta podarunkowa ważna 1 rok)

San Sebastián : 26, 27 i 28 stycznia / 23,24, 25 i 8 lutego / 9, 10 i 15 marca / Dla spóźnialskich zostały jeszcze dwa miejsca na kurs w terminie od 17 do 5 grudnia: poziom 6/XNUMX

Santander : od 11 do 14 kwietnia

Biarritz : od 9 do 11 maja pobyt 100% kobiet

Więcej szczegółów na temat www.sport-prestige.fr/padel

Kontakt : Sport Prestige, 06 82 67 23 12

Instagram: sportprestige6433

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !