13. konfrontacja Ariego Sancheza / Pauli Josemarii i Bei Gonzalez / Delfi Brea na P2 Seville, przewaga nad obecną parą z pierwszego świata. Ale od epoki Premier Padel, wszędzie jest nas 2.

Ostatnia konfrontacja, Finał P1 w Arabii Saudyjskiej co obróciło się na korzyść Hiszpanów.

Z naszym partnerem Padel Inteligencja, powiększ wielki finał w Sewilli.

Rozegrano 48 finałów, tak, ale…

Finał P2 w Sewilli sprawi, że wszyscy będą zgodni. Ale poza pojedynkiem obu par, który stał się już niemal klasykiem, to symboliczny numer 30. tytułu w zasięgu hiszpańskiej pary wydaje się całkowicie szalony.

Ale uważajcie, bo Gonzalez/Brea to para, która specjalizuje się w finałach. Z 16 finałów 12 zostało wygranych (75% zwycięstwa w finale)! Po stronie Sancheza i Josemarii, z 48 finałami i 29 zwycięstwami, 60% finałów zostało wygranych. Na razie widać, że jeśli chodzi o skuteczność w finale, jest to zaleta pary hiszpańsko-argentyńskiej.

Nie zawsze skuteczność jest…

Co więcej, zabawnie jest analizować liczbę tie-breaków pomiędzy tymi dwiema parami: w sumie 8 tie-breaków, w tym 6 wygranych przez Gonzaleza / Breę. Kiedy robi się naprawdę gorąco, statystyki zaczynają wychodzić na korzyść Gonzaleza/Brei.

Wizyta Kanał + Sport 360 od 16:XNUMX, aby śledzić finały z udziałem Charlotte Gabas, Sébastiena Heulota i Laury Clergue.

statystyki Ari Sanchez / Paula Josemaria i Bea Gonzalez / Delfi Brea sewilla
statystyki Ari Sanchez / Paula Josemaria i Bea Gonzalez / Delfi Brea sewilla
statystyki Ari Sanchez / Paula Josemaria i Bea Gonzalez / Delfi Brea sewilla
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.